Valjar z distančniki

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

17. nov 2015 20:28

mladikica88 je napisal/a:

A ktera ve če tale trgovina zehrer tudi v našo ljubo domovino pošilja izdelke??



mladikica88

 

Preverjeno pošilja. Poštnina je 9,90€. Blago pride v 3 dneh. Imajo pa nekoliko višje cene kot v Sparu.

http://www.mojalbum.com/tajda

mladikica88  

član od: 21.10.2014

sporočila: 61

17. nov 2015 21:47

Ni problema,sam da pošiljajo! Hvala darjuška

mladikica88

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

18. nov 2015 7:21

svenska je napisal/a:

Jaz pa iscem valjar kot je spodaj na sliki. Sem gledala na Ikeini spletni strani in ni v ponudbi. Je slucajno katera izmed vas kje zasledila kaj podobnega? In kje bi se to dalo nabaviti? 

svenska
http://www.amazon.com/Linden-Sweden-Deep-Notched-Ro V stockholmski Ici je bil sicer malo, ampak ne dosti cenejši...

svenska  

član od: 7.11.2008

sporočila: 337

18. nov 2015 9:01

Ko najmanj pricakujes .... najlepsa hvala proxima. "Deep notched" - si bom zapomnila za vse vecne case. Sem iskala pod serrated rolling pin, with bulges, .... ce nastejem samo nekaj od cvetk. 

Vmes mi ga je uspela izbrskat svakinja na Svedskem in sicer v eni izmed second-hand trgovin, pravi da je zanj odstela 30 kron (nekaj vec kot € 3.-). 

Vseeno, se enkrat hvala za link, bo prisel prav za kaj drugega.

svenska

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

18. nov 2015 9:28

Jaz sem iskala pod knäckebröd rolling pin... Glede samega knäckebröda pa še globoko eksperimentiram, do sedaj mi še noben poskus ni uspel do stopnje, ko bi bil objavljiv. lp, proxima

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

18. nov 2015 9:31

kuham za dušo je napisal/a:

mopsika, ja, s to razliko, da mora imeti ročke.  Večina si želi onega Sparovega (sliko nam je pripela darjuška), ki ima ob strani še ročke za držat. Tale, ki sva ga midve našli pa jih nima. 

Sem si tudi jaz podrobno pogledala katalog iz Interspara v Celovcu. Iščem model za bagete na strani 13 (3 vzhajajo istočasno) in pa bel podstavek za torto (stran 5). Iščem ga v naših trgovinah, pa nič pametnega ne najem. Če ga bo katera kje opazila, podobnega, belega naj mi prosim sporoči. Bom vesela. ♥



kuham za dušo

 

Točno taki model za bagete lahko kupiš pri Peki.si..cena 15 € ..v njem se še lepše kot bagete, zelo lepo pečejo mini potičke..sama ga imam in večkrat preverjeno.

Vrtejbenka

kuham za dušo  

član od: 6.10.2012

sporočila: 186

18. nov 2015 12:06

Vrtejbenka: bog ti požegnaj tale odgovor! :) Hvala za pomoč! Bom kar kupila. Pa hvala tudi za idejo za mini potičke, jih imamo kar radi pri nas. :)

kuham za dušo

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

9. dec 2015 18:53

Tudi valjar z distančiki se dobi pri PEKI.SI.

daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti