Nega obraza

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

11. feb 2009 19:19

vanjatajnsek je napisal/a:
Hm, a imate res vse težavo s suho kožo - kaj pa jaz, ki imam, ko se zbudim tako mastno kožo, da se svetim, kot .... in to pri 40-ih. Kaj mislite o kremah Nuxe - men so sicer krasne - no, vsaj tako se mi je zdelo ( do ukinitve kont. tabl. - sem se razpisala na to temo pri "mireni"). Sedaj pa nisem več ziher. Je krema učinkovita dokler je tudi tvoja koža kolikotoliko OK, ko pa gre za resne probleme, pa vidiš, da pa morda le ni tako krasna. Poleg tega stanejo kar precej denarja - saj struktura in vonj sta božanska, pa vendar... Torej kaj mislite o kremah Nuxe? lp, vanjatajnsek
Pač moja izkušnja je samo z kremo za suho kožo Nuxe. Sem zelo zadovoljna z njeno funkcijo - to je intenzivno vlaženje. Glede na to, da imam hkrati z izsušenostjo probleme z nečisto kožo, mi je všeč, da se na T-coni potem ne sveti. Sem pa dobila domov še nekaj drugih testerjev, ki jih bom poskusila na mami, pa da vidimo. Cena pa se mi ne zdi tako zelo pretirana, glede na to, da konkurenca za dobro kremo zahteva od 30 € navzgor. Žal pa še nisem našla ustreznega čistilnega sredstva za nečisto kožo, ki je hkrati suha in občutljiva. Klea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti