Nega obraza

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. jan 2009 10:32

Jaz pa mal preizkušam vzorčke krem zadnje čase. Ma so super od Matissa, pa Juvene, pa Chanela, pa... Ma vse živo preizkušam, sem v navezi z eno kolegico, ki se ukvarja s prodajo. Je pa res, da nikdar ne kupujem pri prodajalkah. Mi grejo na živce, ko vprašaš kaj konkretnega, itak ne znajo povedat. Če pa daš kar nekaj denarja za kremo, definitivno ni vseeno, kaj kupiš. Zato je lažje z vzorčki. Lani sem si nakupila dr. Hauschka kreme. Ene 4 imam. Torej jih moram porabit, odkrito povedano, mi niso všeč. Oz. niso za mojo kožo. Zdijo se mi "prazne". Še vedno prisegam na Loccitaneove kreme. lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. jan 2009 12:13

lidka je napisal/a:
Ma vse živo preizkušam, sem v navezi z eno kolegico, ki se ukvarja s prodajo. lidka [sonce]
Te pa ti prosim vprašaj tvojo kolegico (ki ti bo ziher po pravici povedala) kaj priporoča za izsušeno kožo, pol pa bom jaz testerje nabavila. Začetnica

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

15. jan 2009 12:52

Glede kozmetike na bolj naravni bazi za nego zelo suhe kože, lahko jaz priporočam NUXE Creme Fraîche Concentrée de Beauté Suractiée - intenzivno vlažilno energijsko kremo. Kupi se jo lahko v lekarni. Klea

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

15. jan 2009 12:53

ZAČETNICA je napisal/a:
Drugače pa jaz poleti na morju uporabljam samo ognjičevo mazilo. Pa tonik seveda, drugače se mi zdi, da mi kožo skupaj vleče. Ima katera kak nasvet za izsušeno kožo? Torej ne suho ampak izsušeno povrhnjico... Začetnica
si kdaj poskusila olje psenicnih kalckov? Moja kolegica je prisegala nanj. olje pšeničnih kalčkov - Triticum vulgare Bogato in hranilno olje, temno oranžne barve. Vsebuje veliko vitamina E in je zelo primerno za suho, razpokano ali postarano kožo. Pomaga preprečevati strije, na splošno blaži in pomaga pri zdravljenju. http://www.srcek.si/si/olje-psenicnih-kalckov-i94 LP, R.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. jan 2009 13:19

rebecca veš da sem olje pšeničnih kalčkov uporabljala za lasne konice, hvala za link, na prvi pogled, zgleda ok, se bom še malo pozanimala, hvala Začetnica

Pokraculja  

član od: 13.8.2008

sporočila: 74

15. jan 2009 13:20

... Draga limnol hvala za skrb.... na plaži se namažem z orehovim oljem - in tam itaq nisem več kot 15-20 min.... pol pa pavza... ker enostavno sončenje in prženje - ni v moji domeni. za tisto kremo od E. Arden pa ne vem kako se ji je reklo je taka flaška na pumpico z nekim rdečim nastavkom. žal si nisem zapomnila imena. lp Mojca aja pe še ene kreme sem se spomnila - marelične, ki se je prodajala preko interneta, moji tašči je odgovarjela, meni ne. Pokraculja

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. jan 2009 13:33

Kaj to olje se kje v trgovini tudi kupi? Jelenckova

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. jan 2009 13:37

Katero misliš Jelenčkova? Iz pšeničnih kalčkov sem jaz kupila v avstrijskem dm-u, pri nas še nisem gledala. Začetnica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

15. jan 2009 13:50

Ja, te iz pšeničnih kalčkov. Aha, Dm v Avstriji. Dobro da vem, bo še en izgovor več, da gremo malo v Graz:) Jelenckova

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

15. jan 2009 14:11

Saj nisem rekla, da se ga v slo ne dobi. Ti Ti. Takoj izkoristiš priliko. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti