Hujšanje po praznikih

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

5. jan 2009 9:35

me veseli, da se javite tudi take, ki ste uspele obdržati svojo težo,po hujšanju in ne samo tiste, ki mi pravijo, da se bom itak nazaj zredila, pa še kusur! hvala za svoje zgodbe in hvala za še boljšo motivacijo. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

5. jan 2009 20:46

rada bi nekaj vas nasploh vprašala...moja mami res malo poje..veliko solate, sadja in tudi tako norlano. res ne veliko.ampak ima trebuh zelo velik. pa me zanima zakaj se ji to dela. je pa res da spije malo tekočine čez dan.ali mogoč veste zakaj se ji samo trebuh dela(pa ni noseča:)). na dijeto ne vem če bi bilo dobro da bi šla saj ima zelooo slabo kri (premalo železa). zelo bom vesela vaših predlogov. lp žabica21

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

5. jan 2009 21:01

Tole bo pa za zdravnika veš.Vse kar se ti ne zdi normalno-kar v tvojem primeru ni,je potrebno it na kakšno preiskavo.. Malo ji daj spodbude,pa bo šla. petardica

modri trak  

član od: 24.8.2004

sporočila: 40

5. jan 2009 21:30

Sem se že v podobnih temah kdaj oglasila, pa še enkrat: iz 103 kg sem se spustila na 57 - malo manj kot dve leti. Počutje odlično, težko pa vzdržujem težo, ampak z dosti volje gre. Sistem hujšanja pa po lastnem scenariju. V osnovi seštevanje kalorij in zmerno športanje. Če kdaj preveč poješ, potem je trimčkanja več. Še zdaj. Čau.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. jan 2009 15:06

Renata, saj je modri trak lepo povedala, da je to storila s sistemom "manj jej in več se gibaj". Vendelina jr.

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

6. jan 2009 16:28

Vendelina jr.hvala,da si mi odprla oči.Prej sem samo na hitro šla skozi in se obesila samo na ta scenarij. renata69 http://renata69.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti