Brr mrzlo je...

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

5. jan 2009 12:12

No sam jaz pa mislim,da premalo oblačenja ni vedno vzrok za bolezni ledvic in razna vnetja.Mene ja doma mama vedno oblačila v spodnje majčke,pa žabe pa kaj vem kakšne debele obleke,pa sem vseeno imela kar naprej vnetja ledvic pa tudi jajčnikov. Sedaj se ne oblačim tako zelo.Najlonk sploh ne nosim.Niti jaz niti moja hčera ,ki je kar mal zmrznjena,pa skoraj nikoli bolana.Da o sinu,ki sploh noče slišati,da obstajajo tudi podložene hlače,niti ne govorim.Ampak hvalabogu ni nikoli zbolel zaradi gripe ,res hudega prehlada. Takšni pač smo .Eni majo dober imunski sistem drugi pač ne. kriznana

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

5. jan 2009 13:23

Res, da sem s Primorske in je danes zjutraj kazalo -4, ko sem šla v službo ampak nikoli res nikoli še nisem dala žab pod hlače. Ko je burja in je 0 imaš občutek, da je -15 pa tudi ne dam žab. Ne vem, ampak tko smo se navadili. Žabe nosim le pod smučarskimi hlačami. Otrokom sem danes zjutraj rekla naj si dajo kapo na glavo pa so me samo začudeno pogledali kruhy

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

5. jan 2009 16:38

Kar se tiče zmrzljivosti. Mene zelo rado zazebe in se precej občutljiva na mraz. Vsako leto do zdaj smo imeli v stanovanju skoraj savno in je bilo vedno groza iti ven na mraz. Letos temperatura ne preseže 22 stopinj (pa še to stopnjo doseže komaj zvečer, ko sva v eni sobi in ne odpirava vrat) in je zdravje in počutje precej boljše. Niti enkrat še nisva bila prehlajena, v službi ni več težava opravljati sedečega dela (mimogrede, zdaj imamo službi celih 12 stopinj, ko je tako mraz zunaj) in bistveno več sva zunaj na zraku. Prej je bilo vedno grozno iti iz hiše na mraz in sva bila večino časa na toplem.

 

Je pa res mraz te dni... :)

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti