Veri je še enkrat mamica

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

7. feb 2009 8:32

patka je napisal/a:
Veri, saj te človek tu gor res pogreša, ampak ti kar uživaj s svojima deklicama. Za kulinariko bo še ogromno časa, punčki pa bosta prehitro zbežali iz naročja. Uživaj kar se le da saj porodniška kar prehitro mine. patka
Se popolnoma strinjam,skoraj sem gledala slike ko so moji še bili majhni kako bi jih rada še imela v naročju,se igrala z njimi.Zdej so že veliki(19,16,13),zdej se pogovarjamo,tudi skregamo-vse mora iti svojo pot naprej samo tisti dni ko so bili še majhni so res hitro minili.Takrat nisem tako razmišljala.Če bi, bi se še več igrala z njimi. golubić

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

7. feb 2009 16:21

Mijan in Golubičć, se strinjam, samo enkrat bosta mali, zato pa bom šla delat samo za 4 ure. Denar bom lahko še celo življenje služila, z njima se igrala pa samo zdaj... No, zdaj grem iskat recept za figovčke, da jih bova jutri delali z Ronjo, to bo naša tradicija na Prešernov dan. Sporočilo je spremenil(a) Veri dne 07. feb 2009 16:22:12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti