Veri je še enkrat mamica

regica54  

član od: 1.11.2008

sporočila: 291

5. jan 2009 21:01

Radost, ki jo čutite ob rojstvu hčerkice naj bo vaš stalni spremljevalec skozi življenje. Čestitke! regica

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. feb 2009 15:08

Hvala vsem za lepe želje in čestitke! Mi se imamo prav luštno, Ronja seveda ni v vrtcu, ampak pomaga rihtat Lejlo, saj sama res ne bi zmogla. Lejla je pravi angelček, sploh nisem navajena, da so lahko dojenčki tako pridni in nezahtevni! Če bi bila Ronja taka, bi imela že celo stanovanje zrihtano, pa vsak dan bi jedla kako umetnijo Ronja ni čisto nič ljubosumna, imela je krizo, ko sem prišla iz porodnišnice, ker je bila jezna name, da me ni bilo in me je dva dni včasih odrinila od sebe, pa ves čas je težila. Sem se non stop ukvarjala z njo in je šlo tako hitro kot je prišlo. Je ugotovila, da jo imam še čisto enako rada kot prej, pa da se ji ni treba borit za to, verjetno. Zdaj se spet lepo sama zaigra včasih, pa razume, če kdaj ne morem skočit. Se tudi trudi bit nežna z njo in ves čas jo lupčka in boža - to je tak lepo videt!!! Lejla pa tudi razume, če pač lih Ronji ritko brišem . Karakterja in sploh po vsem sta kot dan in noč: Ronja je moja mala divja razbojnica, Lejla pa nežna in prilagodljiva. Ronja obožuje govejo muziko, Lejla pa klasiko... itd... No, jesta pa obe radi, čeprav tudi tu Ronja več (ona se je dojila na vsake pol ure, ta pa na 2-3 ure). Zdravje zaenkrat kar gre, slabo mi ni več, razen kadar sem tako lačna, da mi je od tega slabo (kar sicer ni tako redko, ampak vsaj mine, ko imam priložnost oz. čas oz. proste roke za jest), Lejla pa zaenkrat tudi zgleda zdrava. Bila je malo zlatenična, vendar ne toliko, da bi bilo treba karkoli ukrepat. Ronja je tudi zdrava, saj itak ni v vrtcu. Noči so sicer čisto ok - se sicer doji vsake 2-3 ure, ampak potem lepo zaspi nazaj. Samo končajo se tako hudičevo zgodaj - ob 5ih, ampak tega ni kriva Lejla, ampak Ronja... Hehe, da bi punca, smo pa vsi vedeli, je zelo lepo pokazala

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

6. feb 2009 15:23

Super, Veri, da si se javila! Smo te že pogrešali! In super, da ste zdravi in veseli! fresh

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

6. feb 2009 16:38

Veri, saj te človek tu gor res pogreša, ampak ti kar uživaj s svojima deklicama. Za kulinariko bo še ogromno časa, punčki pa bosta prehitro zbežali iz naročja. Uživaj kar se le da saj porodniška kar prehitro mine. patka

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

6. feb 2009 18:24

 za vse družinske čalane po en poljubček! Veri, samo, sa si se javila! Verjetno si osrečila kar veliko članov in članic, saj te zelo pogrešamo, vendar ne upamo nadlegovat, saj vemo, da imaš polne roke dela in veselja s svojima pikicama in tebi dragemu sopotniku. Bodite taki kot ste, prijetna plada družinica.

Oglasi se še kaj');">

kobra 1

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. feb 2009 18:31

O, Veri je nazaj! Lepo je slišati same dobre novice! Upam, da vas, tri pupe, vaš edini fant dobro carta (če ne pa njega kdaj pošlji na Kulinariko, mu bomo že kaj okusnega namignile) mamaF - Mojca

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

6. feb 2009 18:39

Same lepe in srečne dni vam želim ursula-ce

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

6. feb 2009 18:58

Iskrene čestitke ob rojstvu otročka! Jaz imam tudi dva februarčka. Čestitke mamici in vsej družini. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

6. feb 2009 19:26

Veri kako lepo te je brati po dolgem času! Kot vidim, uživaš na veliko s tvojima dekletoma. Pusti zamere in oglašaj se, ko ti čas dopušča, saj te tukaj zelooo pogrešamo! Mijan

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. feb 2009 20:46

mamaF je napisal/a:
[:o)] Upam, da vas, tri pupe, vaš edini fant dobro carta (če ne pa njega kdaj pošlji na Kulinariko, mu bomo že kaj okusnega namignile) mamaF - Mojca
hehe, lubi je še vedno super, res je! Trenutno uspava tastarejšo in ker sem jaz s tamalajšo že fertig, mam fraj, hehe. Je bila pa prva torta, ki mi jo je naredil (pred davnimi leti;) prav iz kulinarike:) katarina, jaz mam januarčico in julijko. Mijan, saj nikomur nič ne zamerim, samo ne da se mi na vsaki kulinarični temi med vso solato in kreganjem iskat tistih par odgovorov, ki se dejansko nanašajo na hrano. Bom prišla vsake toliko pogledat, kako je, hehe, pa me mogoče spet zgrabi odvisnost;) Sicer pa sva včeraj z Ronjo delali eklerje, ampak kreme pa še vedno nisva uspeli naredit - je bil danes bolj naporen dan, hihi. In smo jih več kot pol že kar tako pojedli;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti