"slaščarski pripomočki" za amaterje

anuša  

član od: 12.6.2007

sporočila: 14

15. nov 2011 9:43

Mene pa zanima, če imajo kje modelčke za košarice? Sama jih iščem že dve leti, pri nas jih ne zasledim. Stare so že dotrajane, pa še premalo jih imam.

Hvala za odgovore in LP

anuša

rag_doll  

član od: 24.8.2011

sporočila: 505

15. nov 2011 9:55

[citat=--bannanna--]

Moj najnovejši nakup danes v nkd: stojalo za muffine. kovinska posodica z ročajem za taljejne čokolade, silikonsko pisalo za čokolado. 

 

Imajo še pekače za muffine s pokrovom-idealno za transport, modelčke za kekse-jaslice, pokrov proti špricanjus metane ob stepanju, ročni mlinček za oreščke, modelčke za šamrole, silikonske modelčke za praline.]

 

Za pokrov proti špricanju pri stepanju smetane - jaz tudi uporabljam servet, ampak bi prav prišel tudi pri stepanju česa drugega, tako da ga imam v glavi, da ga enrkat kupim.

 

Kovinsko posodico za taljenje čokolade sem jaz kupla v Ikei - je polkrožna in lepo paše na drugo posodo. pa dolg ročaj in rostfrei.

 

A lahko pripneš kakno fotko od stojala za mafine? Ravno čez vikend sem jih po dolgem času pekla. Pa jih seveda ni več

rag_doll

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. nov 2011 12:23

Jaja, tole za taljenje cokolade je kot ikejino. Nisem ravno pogosto gor, tako da sem kar tega vzela. Stojalo je na linku najbrz. Samo dvomim da jih se kaj imajo.mpri nas so dobili samo 4. Pohiti!

www.mojalbum.com/naredilaana

gazela  

član od: 6.7.2010

sporočila: 55

15. nov 2011 22:31

Anuša: glede košaric. Sama sem jih pred nekaj leti kupila pri proizvajalcu, ki mi jih je poslal po pošti. Žal ta trenutek nimam naslova, se bom pa pozanimala. Vem da so nekje iz ali pa okrog Polzele ali pa Prebolda (vedno mešam ta dva kraja).

gazela

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

16. nov 2011 9:58

Poglej še v Lj v Nami.

EvaLuna

gazela  

član od: 6.7.2010

sporočila: 55

22. nov 2011 12:51

Anuša: sem končno našla naslov. Imajo še razne pekače in modele za šamrole, pa tudi modele za orehe in medvedove šape. Čiso pravi naslov je: Emkey center, Lisce 25, Celje. Telefon pa  041 621 901.

Upam da si boš s tem kaj pomagala.

 

lep dan

gazela

majdka13  

član od: 2.3.2007

sporočila: 30

22. nov 2011 16:09

Pozdravljeni!

Nujno rabim zlati spray za torte! Mogoče kdo ve kje naj ga dobim. Iskala sem ga v Bon Bon & Chocolate v Lj. in Gorici pa ga trenutno nimajo. V spletnih trgovinah pa ga tudi ne najdem. Kam naj se še obrnem? Lp!

majdka13

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

22. nov 2011 18:14

Jaz sicer ne znam prilepiti direktno linka , imajo ga pa tudi v trgovini BTF v Ajdovščini - Spletna trgovina www.peki.si oziroma nekaj takega. Že če vtipkaš BTF Ajdovščina ti odpre spletno stran in tam imaš povezavo na spletno trgovino. Imajo tudi zelo veliko drugih pripomočkov za amaterje in profesionalce

patka

majdka13  

član od: 2.3.2007

sporočila: 30

22. nov 2011 20:20

Hvala vama za informacijo, jutri pa v akcijo, upam da bo uspešna!

majdka13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti