"slaščarski pripomočki" za amaterje

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

31. dec 2008 13:39

Ej, Jade, a danes zvečer si nameravala iti spat????? Pa trije otroci gor ali dol, hehehe, gotovo bodo tud oni čakali novo leto!!!!

Lp

P.s. Loni, tebe pa sram bodi, da tole lepiš tlele gor!!!!!!Moja tipkovnica bo spet čist mokra, denarnica pa čist suha!!

cervus

Sporočilo je spremenil(a) elaphus dne 31. dec 2008 13:41:16

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

31. dec 2008 14:32

Eh el mož gre na šiht kaj čem pa pol druzga delat...

jade

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

31. dec 2008 17:16

Čao, eh, še dobr, da ne znam nič nemško, če ne bi skoz visela na tisti strani. Jaz uporabljam čokolado Napoli, menda je Mannerjeva, samo fuuuul poceni, imela sem že tudi tisti super trdi blok iz P.Vrhnika in je bila zelo dobra, ampak sila nepraktična. Belo sem poskusila tudi Hofrovo, pa mi je bila ok, jedilna pa mi njihova ne sede. Lešnike, mandlje itd. kupim, kjer so v akciji, modelčke in pekače tudi, kar se tiče izsekačev za tičino, imam iz P.Vrhnika. Margarina je vedno Ramina, maslo Sparovo, kokosovo mast sem sedaj prvič uporabljala, iz Hoferja, mi ne gre najboljše, ker je ful trda in se še navajam. Sladka smetana samo še Hoferjeva, tista v belo-oranžnem lončku, ker je zelo dobra in cenovno ugodna. No, več se sedaj ne spomnim, ker mi preveč diši pečenka iz pečice in ghrtem mal pošnofat....že sopet. Srečno 2009! Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

31. dec 2008 17:26

Takoj mi je padla v oči tista reč ,za oblivat s čokolado,bi jo takoj imela.Kupujem v akcijah,za oreščke pa poskrbijo sorodniki ,ker vejo da rada pečem,tašča me je založila z mandeljni,in makom,sindikat z orehi,lešnike sem dobila od sorodnice polno škatlo od škornjev,samo še stolčt jih moram.Celovški interspar ima precej več kot pri nas,(ne vem zakaj ,saj je ista firma)sem kupila valjar in še nekaj malenkosti za peko.Na Vrhniki pa še nisem bila. lp goga

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

31. dec 2008 19:02

Loni  kakšen link si to gor dala?!!

tulka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. jan 2009 10:11

Jade, matilda...zmeraj tako delam, kot si napisala, jade. Ne vem potem, kaj je bilo. Ne moremp reveč pisat in gledat Lonninega linka, ker nisem doma. Ampak jutri gremo pa v sveisvašta, hih. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

1. jan 2009 10:58

Joj, lepo sem začela novo leto Namesto, da bi kuhala in pripravljala kosilo (za 8 ljudi) gledam Lonin link in spravljam stvari v košarico.... kar naenkrat me je pograbila nakupovalna mrzlica, ker, mogoče drug teden ne bodo več vsega tega imeli ... Nena-morje

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. jan 2009 12:32

Joj samo ne na googlu poiskat strani Fist impression molds, ker pol ne boste danes nič več delale...

Bi prenesla link pa se noče.

 

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti