Križarjenje po nilu

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

27. jan 2009 14:35

Hvala. Še iščem način, kako živeti od potovanj, potem bom lahko skoz na poti strelka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. jan 2009 14:48

Nč verjet, samo fovšija govori, Nil je čudovit za kopanje ( vroče je itak ) pa morskih psov ni, tega se ti ni treba bat:

http://www.mbarron.net/Nile/crocdile.jpg

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. jan 2009 15:10

fresh je napisal/a:
Hehe, tako lepo se je to videlo iz tvojega zapisa. Strelke namreč znajo zelo kvalitetno potovati, no, saj tudi drugi, ampak, strelke imajo pa to kar prirojeno. fresh

 

Kaj pa strelci? Ker poznam enega strelca, ki mu je potovanje smrtna kazen, če pa že gre, ga zanj ni čez all inclusive ali vsaj popolno udobje. Največja avnatura je vožnja po neznanih krajih z dobrim rent a carom, če je cesta malo slabša, je že vse narobe ...  

Odkrivanje posebnosti kake dežele, druženje z domačini? Za strelca je to zguba časa ...

Ali pa to velja zgolj za tiste, ki ne verjamejo v horoskope?

Mamamia

mamamia

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

27. jan 2009 15:39

Kaj pa vem, mamamia, kolikor jih jaz poznam, pa mi bi zmanjkalo prstov, da bi na vsakega po enega obesila, vsi res ZNAJO potovati. Mogoče ima pa kakšne čudne podznake tale gospod. Ali pa rabi eno fajn ognjeno strelko, pa bo potem po vseh bazarjih letal za njo... Ah, horoskopi! Ampak kvalitetno narejena natalna karta te pa fajn na rit zalepi, sem si kakšna dva dni potem čeljust poskušala nazaj v pravo pozicijo spraviti, ker jaz pa v te stvari že ne verjamem! fresh

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

27. jan 2009 15:57

Tudi sama poznam veliko strelk in strelcev in praktično brez izjem nas vse vleče po svetu in privlači avantura. Ampak ni, da bi se tukaj prerekali o horoskopu, sem samo povedala nekaj dejstev in svoje mnenje o križarjenju po Nilu (ki je jasno, all inclusive). strelka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

27. jan 2009 16:03

strelka je napisal/a:
Tudi sama poznam veliko strelk in strelcev in praktično brez izjem nas vse vleče po svetu in privlači avantura. Ampak ni, da bi se tukaj prerekali o horoskopu, sem samo povedala nekaj dejstev in svoje mnenje o križarjenju po Nilu (ki je jasno, all inclusive). strelka

 

Saj se noben noče preprekat, pravim samo, da je ta naš družinski strelec res ena sama katasrofa glede potovanja.... Ima pa vodnarko ob sebi in ga je vsaj uspela že kam zvleči.... Medtem ko naši biki in raki (par; bik sem jaz, ali pa krava, kakor za koga) bi pa nenehno kam šla, seveda ne z agencijo, ampak v lastni režiji (nahrbtnik in gremo, kot nas noge vodijo ...)

 

Bom o Nilu povedala kaj več v začetku maja, grem konec aprila malo Egipt pogledat, pa je tudi nekaj malega ladje zraven ... ni ravno moj način, a je bila priložnost preveč dobra, da bi jo izpustila iz rok .Norci imajo srečo, bi rekla za ta moj primer.

Mamamia

 

 

 

mamamia

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

27. jan 2009 16:09

Mi smo bili v Egiptu leta 2007 z Palmo in smo bili zelooooo zadovoljni. Sicer smo imeli Kairo in Hurgado, ne pa z ladjo po Nilu. Meni je bilo všeč in bi šla še na to varjanto po nilu. Kolegica je bila isto z Palmo po Nilu. zdi se mi da 10 ali 11 dni in je prišla domov zelo navdušena. Nad organizacijo, nad vodiči, namestitev je bila ok. Skratka odlično

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. jan 2009 16:11

Sicer se na horoskop kaj prida ne spoznam, jaz imam podobno izkušnjo kot mamamia: Družinska strelka je vsa živčna par dni pred potovanjem, potovanje je en sam napor in težava...........dva družinska bika neizmerno uživata v potovanjih, najraje po svoje ( nothing inclusive ).

ežoj

žolca  

član od: 18.1.2008

sporočila: 36

27. jan 2009 16:21

Pralni stroj gorenje Danes sem kupila rabljen pralni stroj Gorenje 1381 s,pa me zanima,če ima kdo navodila od tega stroja.Prodajalec mi tudi ni vedel točno povedati koliko je stroj star,pravi da 2 leti.Ali ima kdo od vas tak stroj in kako ste zadovoljni.Lp žolca

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

27. jan 2009 16:31

Mamamia, tudi sama sem bila prejšnjič v Egiptu v tem obdobju. Bo že kar kurilo strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti