Amazon

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

1. okt 2011 20:32

tjas je napisal/a:

strelka, kje pa nabavljaš otroške stvari? ebay prodajalci ali kaka konkretna spletna trgovina?


tjas

Ne, z ebayem nisem domača, kupujem direktno pri proizvajalcih ali manjših butikih, ki imajo tudi spletne trgovine.

strelka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. okt 2011 20:36

Pritisni vendar na povečavo! Bolj natančno narisati ti ne more. 

Sonja

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

1. okt 2011 21:05

Sem. Ustavi se nekje na Slovenski cesti. Brez naslova, tudi trgovina v razdelku levo (Stores) nima zadetka oz. podatka. Meni to nič ne pove oz. mi pove, da trgovine v LJ ni. Si morda že kaj kupila v njej ali jo vsaj videla? Mislim, da bi bila marsikatera punca tukaj vesela podatka. 

strelka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

1. okt 2011 21:56

Hm, bom šla v ponedeljek z odprtimi očmi čez tisti konec Slovenske, ker očitno res ne gledam več ne levo ne desno, da sem uspela spregledat Body Shop tam.

tjas

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. okt 2011 22:11

Se bom naslednje dni peljala tam mimo in pogledala, če ga res ni. Nikoli se nisem ozirala za njim, ker me niti najmanj ne zanima, ampak stran z iskalnikom je letošnja, pa bi si človek mislil, da bo kaj na tem. Zanesljivo pa lahko body shop izdelke kupuješ na Brniku v travel shopu, če jih nujno potrebuješ.

Sonja

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

1. okt 2011 22:21

Ja, še pred začetkom poletja mi je ob vnosu Ljubljane ponudilo za najbljižje trgovine Celovec in Trst. Morda so pa na spletni strani malo prehiteli in to pomeni, da načrtujejo trgovino prav tam. Ampak res ne bom za 100% trdila, da trgovine tam ni. Ker bi komot lahko kot bik mimo gurala in je ne opazila.

tjas

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

3. okt 2011 17:54

Jaz mislim, da gre za šlamparijo na spletni strani. Spomnim se, da so pred leti pri BS izjavili, da jih Slovenija ne zanima, ker je premajhen trg. Če so si do sedaj premislili, pa dvomim, da bi prišli tako nepompozno, da njihove oboževalke (pa tudi tisti, ki take stvari opazimo oz. smo na tekočem), tega ne bi opazile/i...

strelka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

3. okt 2011 18:14

Vsaj za zdaj si niso premislili... na Slovenski, od križišča s Šubičevo pa do Gosposvetske, ne ne levo, ne desno, o kaki tabli Body Shop ne duha ne sluha. Prav tako nobenega poslovnega prostora v prenovi, ki bi lahko dajal mislit, da se tam štima taka trgovina. Ampak pustimo se presenetiti.

tjas

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

3. okt 2011 19:05

Nekaj takšnega kot pravi Vanja sem pričakovala. Tole mi diši po Ikeji ;) So se pa morali danes na Slovenski zelo čudit, nas je očitno danes kar nekaj paradiralo gor in dol v lovu za to trgovino  

OlivaB

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

3. okt 2011 19:14

OlivaB je napisal/a:

So se pa morali danes na Slovenski zelo čudit, nas je očitno danes kar nekaj paradiralo gor in dol v lovu za to trgovino  

OlivaB

 

tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti