Amazon

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

1. okt 2011 13:42

Me veseli :)

Hja, tudi moj seznam je vsak dan daljši, ne krajši. Čeprav zadnje čase se je že kar nekaj teh ponudnikov opogumilo in nas uvrstilo na svoj seznam, samo kaj ko poštnina in carine dvigneta ceno v nebo. Za eno brisačo, ki stane v zda 10 dolarjev plus taksa pa res ne dam 30 eurov na koncu  Čeprav po drugi strani bom za enak denar dobila pri nas izdelek po kakovosti nekje tam tam, po stilu pa ne toliko všečnega.

Si bomo izmenjale sezname? Mogoče nam pa s skupnimi močmi rata    

OlivaB

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. okt 2011 14:22

Tudi jaz ugotovim, da se mi res ne splača ja. Carina pa itak komplicira. Prejšni mesec sem dobila nagrado od neke punce, ki dela videe na youtube in ta nagrada je bila kozmetika v vrednosti vsaj 100 € in so mi poslali dopis, naj pošljem račun in neko dokazilo. Hvala bogu se je stvar v približno enem tednu rešila. 

 

Drugače pa jaz predvsem pogrešam kakšen Bath and Body works ali pa Body shop. Sem dobila v tistem paketu par stvari in jih obožujem. Pa Dorothy Perkins ima tudi veliko lepih stvari in cenejše so kot v Sloveniji. 

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

1. okt 2011 15:38

Saj Body Shop imaš v Ljubljani. Ne vem, no, marsikaj se pri nas ne dobi, ampak če gre za kozmetiko, se pa jaz pretirano ne vznemirjam. Če res ne sme biti čisto nič drugega kot Dorothy Perkins, potem pač plačaj. Veliko bolj me jezi, koliko plačujemo recimo za učbenike pa take stvari, ki jih pri nas res ni dobiti. Ker nabijanje carine in davkov pa poštnih taks na strokovne knjige in tujo literaturo se mi pa res zdi malo čez meje dobrega okusa.

Sonja

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

1. okt 2011 16:03

V LJ je Body Shop? Od kdaj, kje? Ker jaz se vozim v Celovc, da nabavim pri njih. A je to kaka novost, nisem zapazila, da bi odprli trgovino pri nas.

tjas

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. okt 2011 16:04

Body shop je v Ljubljani? Tega pa res nisem vedela. Dorothy Perkins sem samo zato omenila ker imajo veliko oblek v stilu, ki je meni všeč, ne zato ker ne sme biti nič drugega. Glede knjig se pa strinjam s teboj, nabijanje carine in davkov ipd. za take reči je res trapasto. 

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

1. okt 2011 17:21

Za Body shop bi skoraj upala zastaviti svojo desno roko, da ga v LJ ni. Moram pa reči, da so časi, ko sem se navduševala nad njihovimi izdelki, mimo. Zelo veliko vonjav (lahko povsem prijetnih), pa malo manj učinka, naravna kozmetika pa tako ali tako ni. Zadnje čase sem zelo navdušena nad Melvito, ki pa na srečo je pri nas.

Drugače pa sama zadnje čase največ naročam otroška oblačila in opremo. Nad robo, ki jo dobim pri nas, sem namreč večinoma zelo razočarana, ne glede na to, koliko denarja dam zanjo. Dvakrat operem, pa je raztegnjeno / skrčeno / zmuckano / zbledelo itd., pa perem izključno na 30 stopinjah z nizkimi obrati. Za manj denarja dobim čudovite oblekice iz organskega bombaža in pravične trgovine, kvaliteta pa če se katera spomni, kako je včasih šivala Jutranjka, mehko, prijetno, vendar konkretno. To so oblekice, ki brez problema zdržijo več otrok, in to lepe. 

strelka

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. okt 2011 17:35

Jaz imam gel za tuširanje in toaletno vodico od Body shopa in so mi res super. Sploh vonj od gela za tuširanje zelo dolgo ostane na telesu.

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

1. okt 2011 18:44

strelka, kje pa nabavljaš otroške stvari? ebay prodajalci ali kaka konkretna spletna trgovina?

tjas

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

1. okt 2011 20:31

limnol je napisal/a:

Nikar tako lahkomiselno s svojimi udi, Strelka.

http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb/services/storelocator

Sonja

 

Ne vem, ali moj iskalnik slabo dela, ampak tale search meni ne pokaže nič. Najde sicer Ljubljano, ne pa tudi konkretne lokacije oz. naslova.

strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti