Kakšno obleko za birmo?nujno!!!

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. feb 2009 17:05

Mladostniki v teh letih (zadnja triada oš) potrebujejo skupinsko identifikacijo in zato jim je blizu, da se oblačijo podobno - ker se po oblačilni kodi "prepoznavajo". Jasno, da se to dejstvo zdi že dvajsetletniku malo bedasto in otročje, ampak, spomnite se, kako smo sledili črednemu nagonu, ko smo bili mladi najstniki..... Skratka, fantu se kupijo ene spodobne hlače iz temnejšega in ne obupno spranega džinsa, obleće se ga v sako, ki spominja na zgornji del šolske uniforme in zraven ima kakšno blazno solidno srajco in zraven še brezrokavnik (npr v celio, new yorker) - in za dokaz silne "pridnosti" zraven še nonšalantno zavezano kravato kričeče barve (npr "pridni" stajling Omarja Naberja). In zraven mestne čevlje/superge kakšne zelo močne barve (vidim rumene, oranžne, rdeče v mass-u, tranport-u) Za mlajše najstnice pa je letošnji "must have" krilo do kolen in sicer troslojno, tako da zgleda kot naloženi volani. Od 15 EUR naprej v HM, lahko pa najdete tudi dražje. Krilo se kombinira bodisi s črno usnjeno jakno /za tiste, ki so bolj dark), s klasično kratko Levis jakno, lahko pa tudi s pomladnim plaščkom. Tudi si naj najstnice omislijo balerinke. Pa fino je, če kombinirajo balerinke odbitih barv z nogavicami enake barve - in potem je krilo bolj konservativne barve. Ali pa kombinira krilo in legice v enaki barvi in potem raven balerinke v tretji nori barvi. Spodobne nižjecenovne primere imajo v kanaki. Vendelina jr.

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

8. apr 2009 20:41

Pozdravljeni, da ne odpiram nove teme, se bom posluzila kar te. Tokrat potrebujem pomoc za sestro (25 let, 160cm visine, priblizno 80 kg). Saj vem, da bi morala shujsat, vendar do 03.05.2009, ko bo porocna prica svoji najboljsi prijateljici, ji to gotovo ne bo uspelo. In tu se pojavi problem: Ker v Trstu (kjer zivimo) ne dobi nikjer primerne obleke (v vseh trgovinah imajo obleke za suhice) nameravava naslednji teden po nakupih v LJ. Poznate morda kako trgovino, kjer bi se lahko tudi debelejse dekle primerno obleklo. Ce mi posredujete kak naslov (ali tudi samo ime trgovine), vam bom hvalezna. Hvala za pomoc ribica

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

8. apr 2009 20:45

 

Na Dunajski nasproti ta velikega vhoda v Gospodarsko razstavišče je ena trgovina za močnejše in imajo včasih v izložbi tako lepe stvari, da bi še jaz kaj oblekla čeprav imam 54kg. Imena se ne spomnim. Lp Saša

Mir in dobro!

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

9. apr 2009 0:46

Ribica, pojdita pogledat k Marini Rinaldi, trgovina je na Corsu Italia št. 11.

nola

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

9. apr 2009 8:42

@ Sasa: gotovo bova sli pogledat. Morda pa bova le nasli kaj lepega. @ Nola: tam sva ze veckrat bili, pa nisva nasli nic primernega. Vse je tako zelo klasicno, da je bolj primerno za kako zrelo zensko kot pa za dvajsetletnico. Hvala! ribica

carli  

član od: 17.11.2006

sporočila: 59

9. apr 2009 13:47

Kaj pa Oltre (skupina od Motivi le za močnejše postave)? Tam imajo lepe stvari. carli

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. apr 2009 14:04

Ribica, jaz sem že večkrat povedala - bom še enkrat - da pomagam pri nakupih, ko je treba koga obleči, plus, trgovine v našem mestu pa res obvladam. Ti se kar javi na ZS, pa se bomo zmenile. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti