Aluminjaste posodice

tema je zaklenjena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. dec 2008 15:42

Zdaj ravno razmišljam ali sta besnenje na prodajalko po kolesarjenju in hupanje na kolono pogrebcev (glej sosednjo temo)....če gre tu za enako "krvno grupo"? Vendelina jr.

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. dec 2008 15:53

@vendy: mogoce, jaz pa razmisljam, kako globoka resnica je v tistem, kar si po mojem ravno ti enkrat napisala - da clovek v svojih na prvi pogled nepomembnih internetnih razglabljanjih v resnici pusca globoke sledove...:))))))))) Zdaj bom namrec res postala zlobna: tukaj na primer vidimo mulca, ki studira, se hrani s tistim, kar mu skuha babica (namesto da bi on sam babici kaj skuhal;)), porabi z Vica do Crnuc debelo uro (jaz sem najbrz skoraj dvakrat toliko stara kot on, pa prikolesarim s konca Bezigrada do Brezovice v 35 minutah), ob tem pa razglablja, kako bi bilo treba nesposobne zamenjati z bolj sposobnimi...:)))) lp, proxima

Slycer  

član od: 10.4.2006

sporočila: 28

22. dec 2008 15:54

Kdo pa je ta oseba ki je besnela na prodajalko? Oseba Slycer je namrec natancno zapisala da je bila do prodajalke izjemno prijazna. V kompetu z "Dober dan", "oprostite", "veste" in "najlepsa hvala". In to tudi po temu ko mi je povedala slabo novico. Ko sem zadevo nasel sem ji zelel prijazno pokazati kje imajo te posode a je nisem nasel. Zato sem odsel do blagajne kjer sem zadeve placal, se zahvalil blagajnicarki in odsel. Ce me se kdo zeli ocrniti, naj si prosim pred tem vzame dve minuti casa in preleti moje objave. Lagati namrec ni lepo. Slycer

Slycer  

član od: 10.4.2006

sporočila: 28

22. dec 2008 16:29

No no proxima. Taka starosta pa se se ne znas obnasati. Ne zivim na Vicu ampak na Vrhovcih (mogoce mi ni najbolj lagodno raglasati moje lokacije), rekel sem dobro uro ne debelo uro (nauci se brati), hranim se s tistim kar sam skuham, skuham tisto kar sam kupim, kupim z denarjem ki ga sam pridelam. Kosila pri babici so tedensko srecanje druzine kjer nam ona z veseljem skuha in nam niti nebi pustila da kuha kdo drug. Tako, da se ti ne bo zataknilo. Najvertneje se ti super zdi kako si povezala moj zakljucek o tebi z menoj preko kupa izmisljotin. Cestitam. Ce se zelis bahati s staevilkami pa mi raje povej koliko kilometrov znasa tvoja pot. Tako bomo lahko izracunali tvojo povprecno hitrost ter posledicno verjetnost da to pot prevozis s temu casu. Sploh brez tega da prides na cilj manj kot do kosti premocena. TIS pravi da moja pot znasa 14.5KM. Torej v eni uri je to povprecna hitrost 14.5kmh. Slycer

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. dec 2008 16:43

I loooove pissing contests! :)))))) Moja pot od WTCja do Špana znasa 11.5 km, povprecna hitrost je 19,1km/h. lp, proxima

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. dec 2008 16:51

 

Ne vem , če je tole ravno pravi način za prevzgojo mladine. Če ste ga pričele krcati s tem namenom, bi bolj zaleglo nekako v stilu: " ja, je res nerodno, če bi zaradi tega odšel domov praznih rok. Ampak veš, mogoče te ni prav razumela, lahko da je mislila, da iščeš sveče v alu posodicah ...", ali kaj drugega v podobnem stilu, pa bi tokrat in še kdaj kasneje gledal zadeve tudi iz druge plati. Ne pa, hop in lop po njem. Saj ga na osnovi par zapisanih stavkov sploh ne morete oceniti, lahko da je v osnovi en čisto fejst fant.

Vedno je najprej na mestu lepa beseda, trda pade šele na koncu, ko vse drugo odpove.

Cila

 

PS: pa čisto ste prezrle, da se posode iskal na željo babice

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 22. dec 2008 16:57:09

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. dec 2008 18:05

Slycer je napisal/a:
Majhno opozorilo nedobudnezem ki bodo morda iskali te aluminijaste posodice. Prodajalke v Eurospinu so defincija nesposobnosti. Slycer

Tole je bilo pa prilično nesramno, slycer. na podlagi ENEGA dogodka postaviti tako trditev.... No ja,....

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

22. dec 2008 18:10

Veste, ladies and gents, kozmos vse saldira this way or another. Ljubek vnuček, ki išče po trgovinah ene produkte za babi in potem svoj raziskovalni pohod krona z ugotovitvijo, da so "prodajalke tam-in-tam definicija nesposobnosti".....bo enkrat tako ali drugače nehal študirati. In če bo sreča mila, bo celo dobil stalno zaposlitev. Kjer bo moral oddelati pripravništvo. In tam bo dobil po možnosti kakega sitnega mentorja (ker dobri mentorji so redkost, ampak take dobijo odličnjaki) in kakšna sodelavka s poznim estrogenom mu bo malo težila in dobil bo kopico nalog od danes pa do čez dve uri in malo ga bodo šetali v stilu "pojdi v sosednjo pisarno in poglej, če sem tam," in mu dali vedeti "ja, kolega, a vas na fakulteti niso nič naučili" in "kolega, vi ste najbolj leseni od vseh pripravnikov tukaj...." Sve se vraća, sve se plaća. Ni treba nam nič narediti, kozmos naredi to obilno in izdatno. Ena oholost zoper prodajalke oziroma kogarkoli, ki se ga ocenjuje kot nižji sloj in se ga zavoljo tega ponižuje - te stvari se vedno, ampak vedno vrnejo nazaj z obrestmi. To, če mi vidimo v kolegu bodisi razvajenega nesramnega smrkavca ali pa ljubekga vnučka, ki ga je malo zaneslo, je totalno vseeno. Ni pa to najboljša energija, karma, karkoli pač. Mlademu kolegu pa svetujem, da naj, po tem, ko se bo ta epizoda s trgovino in aluposodami malo ohladila, da morda zajame sapo in z enim adekvatnim prevoznim sredstvom malo še enkrat obišče zadevno trgovino in se malo opraviči prodajalkam. Ali pa znak takega opravičila emajlira zadevi verigi. Se bo bolje počutil. Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

22. dec 2008 18:57

Zaključujem tole debato. Slycer se bo moral še česa naučiti, konec koncev očitno še nima nobenega dneva zaposlitve, posodice je našel.... časa ima pa očitno dovolj, da je debato tule vlekel kar lep čas.

Lepo je, ampak ne vem, zakaj je moral posebej poudarjati, da je bil izjemno prijazen, konec koncev se to razume samo po sebi. Če je šel s prehladom v tej megli na kolo, ni ravnal pametno, dva žetona tudi nista veliko premoženje....sploh, če gre za zdravje. Očitno tudi prodajalka ni bila neprijazna, če pa ne pozna vseh artikov pa tudi ni nek hud greh. Konec koncev se jih lep del tedensko menja.

Ampak, priznajmo si, naredil je cel projekt iz nekaj alu posodic. Njegova odločitev je bila tudi to, da nam je svoj projekt kupovanja posodic temeljito predstavil. So me učili, da je to del projekta. Je pa s tem seveda izzval komentarje. Forum je temu namenjen.....

Vsem ostalim pa - me zanima, kje natanko je meja med dobro in debelo uro.

Aja, učili se bomo pa še vsi, živimo v času vseživljenjskega učenja, kajne?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti