Aluminjaste posodice

tema je zaklenjena

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

22. dec 2008 10:54

ce drugace ne pa poglej v mercatorjevi spletni trgovini: POSODA ALU POSODICE ZA GLOBOKO ZAMRZOVANJE ZAV Proizvajalec: ALU-FIX,NEUDORF Davčna stopnja: 20% Blagovna znamka: ALU FIX Cena: 2,74 EUR / Kos 656,61 SIT/ Kos Cena na enoto: 0,55 EUR / Kos 131,32 SIT/ Kos Velikost: 1L/5 posodic LP, R.

Slycer  

član od: 10.4.2006

sporočila: 28

22. dec 2008 13:00

Majhno opozorilo nedobudnezem ki bodo morda iskali te aluminijaste posodice. Prodajalke v Eurospinu so defincija nesposobnosti. Danes sem se zjutraj odpravil Crnucam naproti. Iz vica sem tja prikolesaril v dobri uri. Seveda sem takoj vprasal prodajalko kje lahko najdem te posodice. Ona mi je gladko odgovorila da tega ne drzijo in da jih niti nikoli niso imeli. Skepticen, sem vprasal se eno prodajalko a dobil enak odgovor. Tega pri njih ni. Za koncno zagotovilo sem eni celo pokazal kaj iscem s pomocjo svece v nizki aluminjasti posodici. Brez uspeha. Seveda mi je precej hitro zavrela kri ampak ker je Issi meni tako vehementno zagotovila, da so te posodice stalno na zalogi sem se sam odpravil na raziskovalno misijo po trgovini. Kdo bi si mislil, dve eminuti zatem sem ze stal pred blagajno z iskanimi dobrinami. Posodice so stale na veliki, dobro vidni polici. Bilo jih je cel kup. Skratka, imajo jih, stanejo manj kot 1EUR v paketu jih je pa od 2(precej veliki) do 4 (manjse). Obstaja pa se ena srednja dimenzija, trije komadi v paketu. Slycer

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. dec 2008 13:22

Khm... tistemu, ki iz nakupa aluminijastih posodic in voznje z biciklom z Vica v Crnuce naredi tak veleprojekt, se res ne spodobi izrugavanje genericnih ali Eurospinovih prodajalk, IMHO. lp, proxima

Slycer  

član od: 10.4.2006

sporočila: 28

22. dec 2008 13:58

Kdo govori o kaksnem veleprojektu? Kolesarim vsak dan in mi ena voznja do Crnuc ni nek jaki projekt ampak ne vidim zakaj bi med ucenjem za izpite stran metal dve uri casa. Ko mi je prodajalka rekla, da posod nimajo sem se ze skoraj obrnil in sel domov. Kaj drugega mi pac ni preostalo saj kdo bo pa vedel bolje kaj drzijo v trgovini kot prodajalke, ane? In hoces noces, za te posode sem preiskal: Hofer na Vicu, Merkator na C. na Brdo ter Interspar na Vicu. Nikjer jih niso imeli. Se pravi sem obdelal vecino vecjih trgovinskih verig na slovenskem kar mi pravi da jih ne nosi ravno vsak klinac s trgovino. Sicer pa, se greva jutri ob osmih s prehladom dve uri voziti po hladni ljubljani s kolesom, a? Slycer

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. dec 2008 14:09

Saj si ti hotel imeti dotične posodice, dobil si malo morje napotil, kako in kaj... Konec koncev so tudi prodajalke samo ljudje in vsaka ne more ravno vedeti, kje dotične posode so ali pa kako zgledajo.

Mislim, da te tukaj ne bo nihče tapjlal po ramenih, češ da si prehodil kalvarijo, da bi prišel do teh posod. Drugače jih imajo tudi v našem uličnem Mercatorju, pa v soboto sem jih videla v Leclercu. Ne vem, po moje imaš srečo, da si končal v malem Eurospinu, ker če bi jih iskal pri kakem veletrgovcu, bi te pol ure pošiljali od enega do drugega prodajalca, ker so pač za dotične artikle zadolženi dotični ljudje.

Da pa bi zaradi nekaj posodic in treh fičnikov tvegala lastno zdravje, niti ne pomislim.

Drugače se pa lahko zmeniva za kako jutranje bicikliranje, se vozim z njim v in iz službe, ne glede na vreme, pa še prej kot ob osmih zjutraj in iz tega ne delam nobene fame. Namreč nisem iz cukra. In Ljubljana s preteklimi zimami niti ni tako zelo hladna.

 

Slycer  

član od: 10.4.2006

sporočila: 28

22. dec 2008 14:30

Napoki nimajo veze pri trenutni "debati". Napotki so bili odlicni in sem trgovino nasel brez problemov. Niti ne iscem nobenega trapljanja po ramenih za karkoli. Prisel sem po napotke in ne hvalo. Za moje pojme je bila debata koncana pri mojem prezadnjem postu ampak je ocitno proxima sovrazno nastrojena tako da sem moral odgovoriti. Ce delas v (majhni - kar ta eurospin je) trgovini in ne ves kje je kaj si pac nesposoben za delo. Ce pa nekomu gladko zatrdis da tega tudi nikoli niste imeli pa sploh. Se posebej ce vzamemo v racun dejstvo da je bila selekcija teh posod velika, skratka ce gres dvakrat mimo se zadevo zapomnis. Vsi ste se nekaj zapicli v mojo kolesarsko pot. Ki sem jo omenil dvakrat. Enkrat ko sem spraseval po trgovini (kar mislim, da je precej pomemben podatek saj kaj mi koristi trgovina do katere ne morem priti) in drugic v kontekstu razlaganje razlogov za mojo jezo (katero nisem na kakersenkoli nacin pokazal prodajalki tudi po temu ko sem zadeve nasel sam). Da ne ve kako izgleda ni mozno, sem ji pokazal kaj iscem s pomocjo svece v tocno taki posodici kot sem jaz iskal. In vprasal nisem samo eno ampak dve. Moj lokalen Mercator jih nima, pa gre za vecjo trgovino. Vsake podruznice pa tudi ne nameravam obiskati. Nisem ne slabe vole niti razburjen. Samo komentiral sem usposobljenost prodajalk za delo. Povsem upraviceno. Kar se pa tice kolesarskih advantur... Se vozim v in iz sole, po vseh opravkih, ne glede na vreme, naredim mesecno cca. 400kilometrov pa ne delam nobene fame. :). In ce zelis kolesarit se lahko raje dobiva kaksen vikend na turi okrog Ljubljane. :) Slycer Sporočilo je spremenil(a) Slycer dne 22. dec 2008 14:30:45

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

22. dec 2008 14:55

E, pa ta naša kulinarika je zakon, zmeraj se kaj naučim, evo, sedaj vem kaj je projekt, zvedel sem, da obstajajo tudi veleprojekti, edino pa ne vem, kaj ima Rezinar (Slycer ) proti trepljanju po rami. Neki si pa mislim, kaj pa če so trgovke imale projekt: kako so videti stranke, če jim rečeš, da nečesar ni, kaj vsak ve, da je prec na prvi polici?

ežoj

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

22. dec 2008 15:14

Slycer, ti kar pridno kolesari, to je dobro za koronarke (kar bos nedvomno rabil, ce se bos v zivljenju tako razburjal vsakic, ko ti kdo pokaze prst). Znasanje nad delavskim razredom se pa za studiranega cloveka ne spodobi in je cas, da se tega cimprej naucis, zlasti na pragu nove revolucije. lp, proxima

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. dec 2008 15:25

za proximo.

 

Slycer  

član od: 10.4.2006

sporočila: 28

22. dec 2008 15:40

Zaradi mene si kar ploskajte en drugemu. Prazna slama brez kakrsnihkoli argumentov ni znak inteligentne debate. Floskule o "razburjenosti", pretiravnje omembe kolesarjenja kot da je le-to bistvo debate in ne situacija kjer sem skoraj izgubil dve uri casa zaradi neumnosti prodajalke. Vi lahko svoj cas, ki ga tako nizko cenite koristite kakor vam srce pozeli a vendar vam svetujem da drugim prepustite moznost da svojega cenijo bolj in jim ni vseeno kako ga porabijo. Iz komentarja iz katerga ni silila ven nikakrsna jeza, nobeno kricanje, samo dobro argumentirano mnenje, se je razvil pogovor o mojem kolesarjenju. Vi kar branite nesposobne borce te takoimenovane prihajajoce "revolucije" jaz pa bom obdrzal svoje umazano kapitalisticno mnenje kjer bi tako nesposobno prodajalko morali zamenjati s kom bolj sposobnim. Pa se nekaj glede "nove revolucije".... Khm, upam da je bila to sala namenjena dopolnitvi mojega zdravja (smeh je pol zdravja.press). Pa hvala za lepe zelje glede mojih koronark! Jaz pa vam zelim v novem letu cim manj brezpredmetnih komentarjev. Slycer

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti