Pastirski ogenj, jaslice

Fiorentina  

član od: 5.7.2004

sporočila: 39

tema odprta - 21. dec 2008 14:08 | ogledi: 1.988 | odgovori: 1

Pozdravljeni

Tema najverjetneje ne spada najboljše na spletne strani kulinarike, vendar sem dejansko še vedno na straneh našla odgovore. Zdi se mi, da ste vsi tukaj tako zelo praktični in zato vas prosim tudi tokrat za nasvet oz. pomoč.

Kupila sem pastirski ogenj za jaslice. To je tisti mali električni ogenj, ki ga postaviš v jaslice in gori oz. sveti. Vendar imam problem. Kabelček pri ognju je takšen zelo tanek in ima ultra mini vtikač. Torej, prepričana sem, da rabim nek podaljšek. Ima mogoče kdo takšne izkušnje in mi lahko kako pomaga?

Hvala že vnaprej vsem in lepe praznike.

Fiona

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

21. dec 2008 19:03

Verjetno rabiš adapter. Ta hip jih imajo v vsaki elektrotehnični trgovini, ker je pravi čas za to. Nesi kabelček s sabo in ga pokaži prodajalcu - pa še škatlico zraven. Najbolj pametno je iti v isto trgovino, kjer si pastirski ogenj kupila. Sicer pa ti zadevo lahko uredi tudi električar - vsaj tisti v našem koncu so precej praktični.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti