Krpa za pomivanje tal

BISERKA55  

član od: 4.5.2007

sporočila: 143

25. dec 2008 23:26

Imate pogruntano kako dobro tekoče čistilo za laminate?Mislim, da je tudi to enako pomembno kot krpa. BISERKA55

kresnica  

član od: 17.2.2009

sporočila: 60

26. apr 2015 12:37

men se meša, zamenjala 100 in 1 krpo in še vedno lise na mat parketu. V glavnem pomaga le če spraznim vse ven in potem natančno pomijem z vlažno krpo  ampak komu se da vsak teden vse ven. pomiti pa je treba tla. Blagor se tistim ki lesenih tal ne pomivajo!?

Ali je kdo že pogruntal kaj novega ???

hvala

kresnica

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

13. maj 2015 13:36

Meni se kar dobro obnesejo vlažne krpe za parket.

rdkapica

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

15. maj 2015 13:38

No, zdaj bom pa še sama pristavila moj lonček.

 

Glede na to, da sem poznala veliko čistilk, ki so delale z mano in hoteljskih gospodinj, vam dajem odgovor.

http://www.ivec.si/katalog/MDQuMDMuMDI=/UEdJNzMx

Samo te krpe uporabljam, prepojene z maščobo. Pri tej firmi sem pred 10 leti kupila tudi držalo, kamor natakneš krpo. Pakirano je 50 krp in služijo mi kakšne 2 leti. Med čiščenjem krpo obrnem, tako porabim obe strani. Koliko praha na njih ostane se vidi. Torej najprej sesalec, nato krpa ndržalu in delo je hitro končano.

 

Veliko uspeha.

 

 

 

Migla 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti