Kam na kosilo v prekmurju?

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

17. dec 2008 9:09

Spoštovana Jancka, ali lahko malo več poveš o zastrupitvi pri Lovenjaku ? Sam sem tam le nekajkrat na leto in sem bil vedno navdušen tako da me čudi ta informacija. Predvsem me zanima a si bila tudi ti med zastrupljenimi in s katero hrano se je to zgodilo. Ti bom hvaležen za informacijo. LP hedonist

neznan uporabnik

17. dec 2008 9:23

Živjo hedonist, jaz edina nisem bila med zastrupljenimi, ker sem vegetarijanka in nisem jedla mesa, tako da smo zaključili, da je bilo krivo meso - katero, žal ne vem. Jaz sem torej večerjo tam preživela brez posledic, vsi ostali pa so že ponoči začeli s pohodi na wc-je. Predvsem otrokom je bilo zelo slabo. Je pa to bilo letos poleti. Težko rečem, kaj je bil razlog za to, so pa nekateri že med večerjo govorili, da je meso čudnega okusa; kot da bi bilo staro in že nekajkrat ogreto. Jaz jim ne zaupam več. jancka

renata69  

član od: 27.3.2007

sporočila: 1108

17. dec 2008 10:00

Hedonist,ni problema.Na panojih,ki sem jih videla,imajo napis pri Murski Soboti.Drugače spadajo pod občino Murska Sobota,pošta pa Puconci.Se strinjam s tabo,glede dobre hrane.Sem bila že večkrat tam,tudi na gostiji,pa je bilo vse v redu. renata69 http://renata69.moj-album.com/

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

17. dec 2008 10:27

Še o Lovenjaku. Tam smo imeli obletnico OŠ. Ne najdem nobene dobre besede o hrani. Pod povprečjem domačega sobotnega kosila. Odprto vino pa kislica. Verjetno so si zaprto družbo domačinov pač razlagali nekoliko po svoje, ker po drugi strani pa je zaslediti same(?) dobre ocene, med drugim tudi v Nedelu. Tako, da za probat, je. Marič v Sebeborcih, ne bo razočaral, Tonček v Beltincih pa bo presenetil, predvsem z brezmesnimi zadevami. lp Vlado

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

17. dec 2008 10:40

jancka je napisal/a:
Rotunda v Selu na Goričkem. Mogoče kakšen kilometer več, ampak hrana, postrežba in cena so vredni vsakega napora.
Rotunda (mislim na gostilno) v Selu že dolgo ni to kar je bila včasih. K

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

17. dec 2008 13:22

No če delajo razlike med gosti to je domačini : tuji, potem ni dobro. Sam na ocene v raznih časopisih ne dam dosti, ker delno poznam kako to funkcionira. Se komisija najavi, pa se gostinci pripravijo, jih dobro nahranijo in potem je jasno vse kul. Tudi sicer je v Sloveniji težko biti anonimen ocenjevalec ,ko se pa ja vsi med seboj poznamo oz.tiste,ki naj bi bili kulinarične kapacitete. tako da jaz s zanesem zgolj na lastne izkušnje in še enkrat povem, da sem bi pri Lovenjaku vedno zelo zadolvoljen in to kljub temu, da veljam za gosta,ki ga je težko zadovoljiti. Me pač moti , če kaj ni v redu in to vedno tudi povem. Mi je pa iskreno hudo, če se je zastrupitev zgodila zvoji družbi Jancka in te povsem razumem, da jim ne zaupaš več. Tudi jaz jim ne bi. LP hedonist

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

17. dec 2008 14:04

Odkar je Lovenjakova gostilna prešla v druge roke še nisem bila tam, tako da to ne morem komentirati. Po slišanju sodeč pa je v redu. Zanimiva je tudi gostilna v kuzmi, Gabršček ali tako nekako. Pa v Soboti Huber in pa Spaček, kjer so bolj doma hamburgerji, vendar pregrešno dobri, z kajmakom.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti