Tefal ponev

sarah1  

član od: 10.8.2006

sporočila: 23

17. dec 2008 16:58

V Avstriji jih nimajo kje blizu. Sem pa gledala na e-bayu in prodajajo neke ponaredke. sarah1

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. dec 2008 20:09

Imam Tefalovo navadno iz Spara že vsaj 4 leta in ni z njo nič narobe, sem gledala tisto za indukcijo, ampak dokler se tale obnese, ne bo nič z novo.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. dec 2008 20:15

sarah1 je napisal/a:
V Avstriji jih nimajo kje blizu. Sem pa gledala na e-bayu in prodajajo neke ponaredke. sarah1

 

A Graz ni zadosti blizu? Imajo še "Hotline für Slowenien: 0043/(0)1 927 40 1024

http://www.geschirrladen.at/marken/scanpan_1

 

Vanja, mi delaš skomine s temi posodami, še dobro, da nimam svoje kuhinje, drugače bi se zdajle že kopala v množici piskrov.

sheembass  

član od: 18.11.2008

sporočila: 43

18. dec 2008 13:24

Živjo! Pri palačinkaricah je sledeče. Večina njih je iz tanke pločevine in nato bogato obložena z raznimi premazi proti prijemanju, žganju, praskam, kengurujem...No tista pločevina se normalno po fiziki rahlo uvije, zveriži in je na steklokeramični plošči neuporabna, oz. je njena uporaba omejena. Plinski gorilnik z zvito posodo noma težav. Za steklokeramiko pa so palačinkarice tiste ta potratne, če sploh obstajajo, z debelim kovinskim dnom, ki tehtajo vsaj kilco kajne, pa še ta se absolutno minimalno ukrivlja. Tefal mimogrede so tudi fejst znanstveniki na področju kuhinjskih posod...so ja. To je vse zaradi zbiranja točk...takšnih ali drugačnih. Lep pozdrav sheembass

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

17. maj 2012 8:28

Mene pa nekaj drugega zanima. Če ponev poškoduješ z vilco, narediš prasko, je za v smeti?

Lila Roza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti