Likalna postaja bosch

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

tema odprta - 15. dec 2008 8:53 | ogledi: 2.606 | odgovori: 5

Imam likalno postajo Bosch B 25. Ko likam s paro mi spodaj ven kaplja voda. Tudi ko neham likati in je postaja že hladna mi pod njo nastane lužica. To postajo imam šele nekaj tednov in me zanima, če ima katera podobne probleme s to postajo in ali je to sploh normalno.

Brihta

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

15. dec 2008 9:10

Jaz imam tako http://www.superstore.si/index.asp?c=4691&csub=0&pid=6 in deluje super. Kaplja ti morda pri nizki temperaturi, ko ne uspe upariti vode, sicer pa priporočam serviserja oz. uveljavljanje garancije. Aja, pa zelo pomembno je, da ko daš gor kotliček z vodo, da res naredi klik, sicer ti lahko pušča tam. strelka

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

15. dec 2008 9:18

Hvala strelka. Ja postaja je skoraj taka, le da ima moja plutovinasto držalo, ampak to ne igra vloge. Likam pa na visoki temperaturi in paro nastavim na 5. Tudi kotliček z vodo naredi klik. Verjetno jo bom res morala peljati k serviserju, vendar mi gre na živce, ko kupiš neko ne ravno poceni stvar in tudi firma ni neka leva in ti ne dela kot bi si želel. Brihta

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

15. dec 2008 11:34

Te popolnoma razumem, tudi mene bi jezilo. Moja kot rečeno deluje ok in sem zelo zadovoljna, za likanje gre zdaj precej manj časa in lepše je zlikano. strelka

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

15. dec 2008 13:01

Imam tako kot strelka in mi nič ne kaplja, kotlička pa ne snemam ampak vodo prinesem in jo vlijem. Res je snemljiv, v začetku sem ga tudi sama snemala, potem pa se mi je zdelo, da se bo vse skupaj kmalu razmajalo.

Bi se strinjala z Brihto, da je tvoja postaja zrela za serviserja.

Lijana

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

15. dec 2008 13:04

Mama ima Boschevo. Imela je isti problem. Kaj je bilo narobe? Na tistem vrtljivem gumbu za temperaturo ne smeš imeti na tistem področju, ki ima pikčasto črto (upam, da je razumljivo). Izven tistega področja lika super.

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti