Zimske in podobne pesmi

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

tema odprta - 14. dec 2008 17:54 | ogledi: 8.722 | odgovori: 28

Pozdravljeni!

Zanima me, če ima slučajno kdo na računalniku ali pa vsaj na CD-ju, ve kje dobiti ali pa link - za SLOVENSKE zimske/božične/novoletne pesmi? Nujno jih potrebujem, pa nimam nobene ideje, kje bi jih lahko dobila. Ampak take otroške, ne Bela snežnika ali pa kaj podobnega. Na primer Zima zima bela, Jingle Bells v slovenščini, kakšno o dedku Mrazu ...

Hvala lepa za odgovore, upam, da mi lahko kdo pomaga!

Muffsy

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. dec 2008 18:00

Muffsy, pravkar so mi podarili božični CD od Bepop, na katerem je Bela snežinka, Božična noč, Sveta noč, Jingle bells, Glej zvezdice... Pa nisem ravno pristaš, z veseljem ti ga podarim, če mi na zs pošlješ naslov.

tulka

Sporočilo je spremenil(a) tulka dne 14. dec 2008 22:24:02

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. dec 2008 11:39

Muffsy, ne verjamem, da "nimaš nobene ideje". Človek, ki "nima nobene ideje", ima resne možganske okvare, ti pa tega nimaš in si tega ne želi. Če je pa "nimam nobene ideje" drug izraz za "meni se pa malo ne da misliti, dajte drugi", ti pa takoj povebm, da lenobe se pa ne podpira. In če ni ravno vsega na linkih in na dosegu računalnika, to še ne pomeni, da tega ni. A si kaj pomislila na sprehod do bližnje knjižnice? Pot pod noge, si še mlada. Vendelina jr.

Irena54  

član od: 16.4.2007

sporočila: 97

15. dec 2008 14:04

Spet bo intriga pri hiši in perje bo letelo...... LP Irena54

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

15. dec 2008 14:23

jaz sem ravno danes kupila revijo Bucka, kjer je za prilogo CD s pesmicami za veseli december. http://www.bucka.si/ LP, R.

Muffsy  

član od: 5.8.2006

sporočila: 330

15. dec 2008 20:42

Jaz sem še mlada, vi, Vendelina jr., ste pa pomoje dovolj stari, da si ne bi smeli dovoliti takih trapastih izjav. Sem mislila, da so ti forumi namenjeni pač temu, da nekomu pomagajo. Saj me ne bo več sem, brez skrbi. Globoko se opravičujem, če sem vam s svojim res nadležnim vprašanjem kaj pokvarila dan - vi ste meni namreč ga, najlepša hvala. Najbrž zato, ker imam možgansko okvaro in potem pustim, da me tudi taki ljudje prizadenejo. Vam, tulka in rebecca, pa najlepša hvala, še so dobri ljudje na svetu. Bom kupila revijo Bucka, najlepša hvala! In lepa hvala tudi vam, tulka, za ponujeni CD, vendar pa sem imela v mislih bolj take otroške pesmice, ki jih po možnosti poje kak otroški zbor ali pa kaj takega. Nisem bila prej dovolj natančna, vem. Hvala lepa in vesele praznike - saj to pa lahko napišem, ane, ali je še prezgodaj in se niti slučajno ne spodobi? Maša Nahtigal, Kranj Muffsy

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

15. dec 2008 21:55

Muffsy,

niti slučajno se ne pustite odgnati zaradi enega komentarja, no... saj smo tri pa hotele pomagati...

tulka

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

15. dec 2008 23:28

Jaz sem si lani sposodila kar nekaj cdjev z otroškimi zimskimi pesmimi v knjižnici in si jih potem presnela. Ja saj vem, da se to ne dela, ampak vseeno. Poceni prideš skozi.

lp Saša

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

16. dec 2008 9:43

Muffsy, če si mlada, potem pa porabi energijo, da sama kaj poiščeš. In je razlika med pomagati si in poiskati nameto nekoga in to vsak s 100 pikami razume. Vendelina jr.

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

16. dec 2008 9:53

SNEŽINKE Tiho, čisto tiho, stopajo copatki. Gazijo po snegu trije majhni škratki. Domek je še daleč, zebe jih v ušesa, huda teta zima nanje sneg potresa Prvi se zmrduje, sneg je huda reč. Drugi obupuje, kje je naša peč. Tretji ne posluša, v žep lovi snežinke, rad bi si najlepšo hranil med spominke. Nič mu ne povejmo, da se bo stopila, da se v dežno kapljo, kmalu bo prelila. Naj otresa hlačke, smeje se čez breg in lovi v ročice drobni beli sneg. Anja Štefan veverica Sporočilo je spremenil(a) veverica dne 16. dec 2008 10:10:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti