Vročina!

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

14. dec 2008 12:36

Ines,

zato, ker je danes nedelja in pediater ne dela.

 

Ribica,

lepo da je vročina padla... Upam, da bo punčka čimprej ozdravela!

 

Drugače pa je vročina  znak, da je v telesu nekaj narobe in samo zbijanje ni rešitev! Včasih nastopi takrat, ko se telo bori proti kakšni infekciji in čez nekaj dni pade, ker je bolezen premagana...

Če bo imela punčka še vročino, jo obvezno pelji jutri spet k zdravniku. Če pred nekaj dnevi zdravnica ni opazila nič čudnega, to še ne pomeni, da ne bo česa videla zdaj. Saj te nočem strašit, lahko je angina, viroza ali karkoli,  z 22 mesečnim otročkom se jaz ne bi čakala...

jasna

Sporočilo je spremenil(a) jasna1 dne 14. dec 2008 13:26:32

_ribica_  

član od: 31.8.2008

sporočila: 21

14. dec 2008 13:10

No tako. Za zdej nisem nič nardila, ker je imela 37,2. Malček je pojedla in je šla spat. Ko ustane bom vidla kako in kaj. Včeraj smo ble pri dežurni pedijatrinji. In, če ne bo bolše kličem jutri zjutraj in zahtevam, da se pridemo spet pokazat, če ne drugo v bolnico, da nardijo preiskave. Drugače, obkladke, ko sem ji dajala na noge in zapestje ni hotela imeti gor, je jokala in vriskala. Tako, da obkladki na čelo ne pridejo v poštev dokler je živahna, na nogice pa ji bom dala, če bo potrebno(upam, da ne). Obkladke pa noče, ker je živahna tudi, ko ima vročino, jo ni vrglo dol, hvala bogu. Hvala vam za tako veliko nasvetov, bojo že še prišli prav. LP vsem _ribica_

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

14. dec 2008 13:39

_ribica_ je napisal/a:
Hvala vam, punce.Zdej sem ji zmerla vročino in ima 37,2, nesmem se preveč veselit, da nas nebi spet razočaralo. Zbijala sem ji, ko je imela 38,5 ne prej. Banje nimamo, tako, da edino poskušam s tušem pod mlačno vodo al kako že, ker to nisem še prakticirala. Počakala bom še malo in, če bi začela spet skakat bom poskušala s krompirjem in kisom. (p.s. za kis nisem vedla, da se mora segret. a se namočene nogavičke dajo čez suhe, da negre kis direkt na kožo? kakšen kis? vinski ali jabolčni? slednjega nimam doma, ker ga slabo uporabljamo.) Še enkrat hvala zlate ste! _ribica_
malo pogreti kis pa zato, ker je mrzel kis pri vročini lahko zelo zoprn.....sama sem dala nogavičke kar direkt na kožo.... Vseeno, kakšne vrste kis..... pa otroček naj kar največ pije. Ni važno, da je toplo (če tega ne mara), važno je le, da velikoooooo pije. karkoli že hoče. Želim vama kar najhitrejše okrevanje Gurenc

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti