Tičina masa na kg

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

25. sep 2010 14:21

t-baby, ta fondant je pravzaprav sladkorni obliv. To je industrijsko pripravljen in ga samo segrejemo dodamo malo vode, par kapljic limone in s tem takoj prelijemo pecivo ali kekse ... Sigurno si ga doma že tudi naredila, če si pekla čokoladne polmesce, prelite z rumovim oblivom. regina

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

25. sep 2010 14:51

Jaz sem tičino kupila v Podhodu Ajdovščina v trgovnini Bon bon & Chocolatte. Lahko jo vzameš, kolikor hočeš, prav tako tudi ostale stvari dobiš na kose, kar v PV skoraj ni mogoče, vsaj za okraske in pladnje ne. Tudi barvo imajo pakirano po 10g. Vsekakor sem precej preplačala, kot vidim, saj sem za 1 kg tičine dala čez 7 €. Bom naslednjič vseeno šla spet v Črnuče, če jo imajo res tudi po pol kg. Taia

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

25. sep 2010 19:45

Taia je napisal/a:
Jaz sem tičino kupila v Podhodu Ajdovščina v trgovnini Bon bon & Chocolatte. Lahko jo vzameš, kolikor hočeš, prav tako tudi ostale stvari dobiš na kose, kar v PV skoraj ni mogoče, vsaj za okraske in pladnje ne. Tudi barvo imajo pakirano po 10g. Vsekakor sem precej preplačala, kot vidim, saj sem za 1 kg tičine dala čez 7 €. Bom naslednjič vseeno šla spet v Črnuče, če jo imajo res tudi po pol kg. Taia
Če si dala za 1 kg 7e, niti ni tako hudo preplačano. od ramsa pride tudi nekje 6e na kg, pa moraš vzet 6 kg. Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

bettina111  

član od: 7.6.2009

sporočila: 2

10. nov 2010 23:04

jaz bi tud rabila tičino maso za eno torto,če je katera pripravljena poslati.. jo plačam...sem predaleč,da bi hodila samo to iskat v Lj...če jem ožno čimprej:)) bettina111

EvaLuna  

član od: 22.6.2010

sporočila: 114

11. nov 2010 8:20

Kolegica je prinesla iz PV tičino maso, pakirano po pol kg, mislim pa, da je za 2 kg dala 23€, nisem sigurna. No, samo za info, sedaj imajo tudi v PV pakirane manjše količine, samo je druga masa, kot tista v kanticah. EvaLuna

bettina111  

član od: 7.6.2009

sporočila: 2

16. nov 2010 21:56

Hvala EvaLuna za info..mi je že Pitončica priskočila na pomoč...sem ji tud hvaležna:)) bettina111

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

16. nov 2010 22:23

Zadnjič sem napisala, da sem v Bon Bon & Chocholate kupila tičino po kg, oz. kolikor pač rabiš in sem zdaj ugotovila, da tudi ta masa ni ista kot tista v kanticah, saj se mi ta sploh noče posušiti in potrditi. Imam nekaj rožic izrezanih že od srede septembra, pa so še vedno mehke, da jih sploh ne upam zapakirati, ker mi lahko splesnijo. Tudi kakšnih okraskov, kjer naj bi se stvar potrdila, ne moreš delat. Samo toliko, v vednost. :-D Taia

bombetka  

član od: 18.11.2009

sporočila: 30

2. dec 2010 9:24

Pozdravljena dekleta. Da ne načenjam nove teme - a je katera pripravljena odstopit kakšen kilogram tičine? Seveda, ji jo plačam. Ustvarjala sem že nekaj iz marshmallow fondanta (recepet je v bazi), ampak se mi je v treh tednih ostanek tiste mase preveč strdil. bombetka

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

15. feb 2011 10:34

Zgleda, da bom danes morala kupiti 7 kg tičine v pekarni Vrhnika, saj je v Podhodu Ajdovščina trenutno nimajo, jaz pa jo nujno rabim. Ta količina je zame prevelika, zato bi jo s katero delila, če jo hočete. Odveč bi jo imela 4 kg. Taia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

15. feb 2011 20:13

Taia, kako kilo ali dve bi je jaz vzela. Sem v kapitali.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti