Tičina masa na kg

Katja Rožman  

član od: 14.6.2005

sporočila: 16

26. avg 2010 10:16

Pozdravček, nujno bi potrebovala 1 kg ticino mase.Ali je kje kdo, ki bi mi jo lahko prodal in poslal?Hvala in lep dan še naprej, Katja Katja Rožman

nemeja  

član od: 29.3.2007

sporočila: 83

14. sep 2010 12:04

Živjo, tudi jaz bi rabila 1 kg tičine. Je kdo, ki jo ima višek in jo proda? Lep dan, nemeja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

15. sep 2010 13:05

V PV imajo po novem (no jaz sem videla prvič) pakirano tičino po pol kg. Cena je primerljiva.

Atina

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

15. sep 2010 13:22

Atina, Kaj, oziroma kje pa je ta PV? Sweetie

akniradg  

član od: 23.3.2006

sporočila: 92

15. sep 2010 14:38

PV - pekarna Vrhnika v Črnučah .

aknirad

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

22. sep 2010 17:37

Leyla_ cena za 0,5kg, je 5,70€ - je pa veliko bolj mehka, kot je Massa Ticcino, ki jo kupujemo v velikih količinah.

Če pa katera rabi manjše količine mase, mam trenutno viška, tako da me lahko kontaktirate na zs.

Pitončica

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

23. sep 2010 18:43

*Alisha*, vsaka prehrana ima rok uporabe, zato ne kritiziraj stvari, ki je nisi v pravem času porabila. Ticino maso kupujem v Metro v Gradzu že zelo dolgo, ko je pri nas v Sloveniji verjetno še ni bilo za kupiti, prav tako tudi fondant in sem z njima zelo zadovoljna. Torej, če vas pot zanese mimo te trgovine, si mirne duše nabavite ta dva izdelka, pa še kaj drugega tudi. Pa dobro peko vam želim. regina

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

23. sep 2010 21:00

Ah joj no, eni pa morate ravno vsako besedo naokrog obrnit. Prvič- saj sem napisala da sem nanj pozabila in ga po letu našla, ker mi pač ni bil všeč in nisem vedela za kaj bi ga porabila, sem rajše delala kakšne druge prelive. Lepše za delat in bolj okusne. Pač ni bilo mišljeno da je zanič zaradi tega ker je po letu neuporabe ratal plesniv, to mi je menda logično, pa vseeno- drugič- rok uporabe je bil še vsaj pol leta, pa glede na to da je bil spravljen v kleti in dobro zapasan s folijo, bi moral za moje pojme zdržati. Kritizirala sem stvar ki mi ni bila všeč, ne pa zato ker je ne bi porabila, saj je bil ravno to razlog da je nisem. Pa nisem edina ki je ta fondant preč vrgla, tako da.... Tičina pa je pač drugačna kot ta iz PV ki smo jo vajeni, po okusu je meni celo boljša, za delo pa pač težja. Pa nič cenejša, 2,5 kg je bilo 17€+davek. Se mi zdi pač drago za takšno kvaliteto. *Alisha*

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti