Kupim kuharico sestre vendeline

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

28. jan 2009 13:47

Vendelina jr. je napisal/a:
Danes malo treniram na samozavesti..........))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) in pri tem me usta bolijo od smeha.Vendelina jr.Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 28. jan 2009 12:09:47

Mene tud usta bolijo od smeha...sem šla tole 3 x prebrat 

Ognjič

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

28. jan 2009 15:06

Vendy, a treniraš na obvladovanju samozavesti  ?

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jan 2009 15:36

Ah, danes sem tako dobre volje, da me niti očarljivosti podprepnih muh ne motijo..........))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Loni, mene pa vAndelina vedno spomni na Fish Called Wanda Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 28. jan 2009 16:06:16

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

28. jan 2009 16:14

Dobro, nobena nima Kuharice sestre Vendeline za prodat. Pa bi se lahko tu končalo.

Glede na to, da imam težave s priimkom, ki ga večina ljudi napiše narobe, še nekako razumem, da je potrebno opozoriti, da se napaka odpravi.

 

Imam pa vprašanje: " Vendelina, kako si drzneš o komurkoli na tem forumu razmišljati o podrepni muhi ?!"

 

F r i n a

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. jan 2009 16:31

Frina, preberi tisto kar piše. In ne tisto, kar se tebi zdi, da piše. Napisala sem, da me niti na očarljivosti podprenih muh ne motijo. V tem stavku ni nobenega lociranja kje in kdaj naj bi se podrepne muhe pojavile. Ker ni eksplicitnega lociranja, potem velja, da splošno, skratka, ne motijio me očarljivosti (množina) podrepnih muh (množina) na splošno (nikjer posebej). Zdaj, Frina, če si pa ti v splošnem stavku locirala tale forum, potem si TI locirala nekaj, česar jaz nisem napisala. Pač pa evidetno TI vidiš stvari na tak način. Skratka, ne polagaj mi SVOJIH misli v moja usta, okej. In malo si očisti pesek, ker si spet padla v peskovnik.... Kar se mene tiče, je ta diskusija končana. Knjige pa, žal, nimam. Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

28. jan 2009 16:41

No, meni je lastni sin rekel, da sem sitna kot podrepna muha, oče oziroma mož se je na to prizanesljivo nasmehnil. Ko sem rekla, da sta nesramna, je sin vorašal očeta, ali mi je verigo za en člen podaljšal, da iz kuhinje lahko stopim do vrat v dnevno sobo ....Meni je to anekdotično.

Tako da jaz se ne bi razburjala zaradi take malenkosti kot je izraz podrepna muha, očarljivost gor ali dol.

 

Kako je že pel Kekec? Dobra volja je najbolja, to si piši za uho ...

 

Mamamia

mamamia

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

28. jan 2009 19:46

Naši zapisi so po zapisi točno taki, kot jih mi preberemo. Mene ne bo nihče silil, da stavek razumem drugače kot je zapisano.

In verjetno nisem edina, ki sem razumela tako kot sem.

Takole je: čedalje manj si želim, da bi bila v tem peskovniku z Vendelino jr.

Tudi Mamamia je izraz razumela kot žalitev.

Bogu bodi potoženo: ne dovolim, da kdo o meni razmišlja kot o očarljivi podrepni muhi. Ta trenutek ni nikogar, ki bi me lahko s takim izrazom nekaznovano nagovoril. Mojim prijateljem to ne bi prišlo niti na kraj pameti.  

F r i n a

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

29. jan 2009 10:25

19.januarja sem prejela obvestilo založbe Vale- Novak o ponatisu knjige Zmeraj sestra Vendelina. Kuharica sestre Vendeline pa je razprodana, mislim pa, da bo sigurno ponatis. Bo treba počakati. LENČA http://www.moj-album.com/uredi/lencaa/144316

harmonika  

član od: 24.4.2008

sporočila: 217

29. jan 2009 11:04

JAZ PA IMAM KNJIGO IN JE NE POTREBUJEM -PIŠITE MI NA ZS harmonika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti