Kriza srednjih let in osamljenost med prazniki

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. dec 2008 22:02

minutka je napisal/a:
Ti, Wran51, pa ne moreš iz svoje kože, kaj, a si krizo srednjih let in osamljenost najraje preganjaš na Kulinariki...minutka

 

Preganja in preganja, pa ne prežene... Kriza. Pa ne srednjih let, očitno. Mamamia

mamamia

receptor  

član od: 18.10.2008

sporočila: 276

14. dec 2008 7:02

Bravo mama mia!

receptor

kozamurnik

sporočila: 2311

14. dec 2008 7:30

Tokrat ima morda Wran prav,no vsaj delno.Mislim,da bi inteligentka rada mnenja in komentarje o osamljenosti, ne pa o video posnetkih in podobno. Zakaj morate prav zmeraj speljati temo v druge vode?Manjkajo samo kako "japonske zadeve", lepo vas prosim, no! To se sicer lahko in ne da bi hotel, zgodi vsakemu da malo skrene,ampak eni pa le pretiravate.Vsaj tole resno temo bi lahko pustile tako,kot je.Prosim! Tudi brez zamere! kozamurnik

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

14. dec 2008 7:58

No, pa smo spet pri kroglicah.

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. dec 2008 17:22

Ežoj, no, ne oddaljulj se še bolj od teme, ko smo že tako daleč od nje ... Malo resnosti, prosim! Ker eni že dozorevajo. (Beri moj post malo nazaj, o Marku Zorku)

 

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. dec 2008 17:24

Marelica, se totalno strinjam s tisto "trnovo potjo", oziroma, jaz bi temu bolj rekla, da ni človeku razen življenja, podarjeno prav nič. Tudi stvari, za katere morada na prvo žogo mislimo, da nam jih je sreča prinesla na pot - tudi to smo morda že enrkat vnprej z dobrimi deli vplačali ali pa se bo cena za kakšno stvar pokazala kasneje. Želim po ob tej priložnosi reči, da je sestavni del odgovornega delovanja tudi to, da ko je človek v krizi in ko vidi da bluzi (ker, dajmo si priznati, ko nekdo začne bluziti, se tega v enem trenutku zaveda) in da je njegovo početje samo destruktivno in da ne zna sam spremeniti vzorca obnašanja,....da tak človek takrat prizna, da sam ne zmore in da potrebuje pomoč. Ponavljam: priznanje, da nekdo potrebuje pomoč, je znak odgovornega početja. Zanikanje v stilu , "ne, z mano je vse v redu, to da ves čas žrem preščke je pa stvar presnove, ne z mano je vse v redu, ne bom šla k nobenemu strokovnjaku, oni nič ne znajo, samo mene noben ne mara.., ne, z mano je vse v redu, samo vsi okoli mene lažejo in kradejo in me okoli prinašajo in svet je gnil in zato pijemmalo vinjaka, prav paše...." in kar je šte takih, je pa neodgovorno. Kozamurnik, lady, kaj si pa ti hotela s svojim postom povedati? A ne maraš sušija ali kaj japonskega te tako iritira? Vendelina jr.

neznan uporabnik

14. dec 2008 19:18

človeku je ob rojstvu vse položeno v zibelko. eni uživamo,eni depresiramo.pota usode, nič se ne da spremenit.pa lep pozdrav. PV Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 14. dec 2008 19:19:12

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

14. dec 2008 21:31

Eni pa se celo življenje ne naučijo uporabljati ločil, velike začetnice...pa lep pozdrav. minutka

neznan uporabnik

14. dec 2008 21:44

tako je minutka,vendar se razumemo.pa kaj še hočemo več. PV Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 14. dec 2008 21:45:04

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

17. dec 2008 14:03

zgodbice, zgodbice, naše življenske resnice in spoznanja.. spopadanje z življenskimi zadevami.. kako reagiramo, kaj razmišljamo.. moja tema ponuja možnosti, da se izkašljamo.. koliko vas je samih, seveda ne osamljenih, ali pač?! kaj razmišljate, kako se borite v življenju? kako spite? kako vam gre? joj, sem firbčna.. zanimajo me življenske zgodbe.. pišite in stresite ven... ne se skrivat za pametovanjem in učenjem.. naj privre resnica na dan.. pa lep deževen dan.. jaz ga bom kar imela.. zdaj pospravljam, jelka je že postavljena, omara pospravljena - mi vsi pa bubani... viroza itd. no, a gremo naprej - z glasbo naprej v "lajf" by vsem inteligentka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti