Kriza srednjih let in osamljenost med prazniki

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. dec 2008 17:40

Draga jesen, zmrdovanje 175 cm in mladosti uspešno zakriva tvoje izkušnje in tvojo lepoto. Ker foušija preveč ven udarja, se vidi samo to. Kile in začasni dentalni problem nimajo nič s tem. Okej, ljudje so radi v družbi z lepo mladinko in to ni nič narobe. A ti pa iz nikoli ampak nikoli bolj intenzivno ne pogledaš kakega 188 cm mladinca? Čisto nikoli? Tudi ne vem pa, zakaj bi morala ta mladinka ali kdorkoli drgi pešakirati v hrib za to, da bi pri tebi dobil kakšno plus točko. Sorči, ampak meni tale tvoj gard ni nič posebej seksi niti kakšne naklonjenosti do človeškega rodu ne vidim v njem. Pozdrav od 182 cm Vendelina jr.

neznan uporabnik

12. dec 2008 17:41

refošk,čokolada in ljubica.hmm nič stresa,nič osamljenosti.pa lep pozdrav. pingvin

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

12. dec 2008 20:41

Zakaj se zadnje čase vsaka debata spremeni v spor in prerekanje?  Zakaj  se preprosto ne napiše samo nekaj na temo , ki je odprta . Najbrž bi marsikdo kaj napisal , pa ga bo potem takoj nekdo zminiral.

Običajno je Božični čas , čas v katerem človek bolj pogleda vase, čas v katerem čustva najdejo večji pomen.Tudi mene ima , da bi kaj več napisala, pa......

 

Lepe in mirne Božične praznike vsem skupaj, veliko notranjega miru, ljubezni  in pozitivne energije vam želim.

mizarka

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

12. dec 2008 22:18

Kaj me lahko kdo od vas razsvetli in pove kdaj nastopijo "srednja" leta? Jaz jih imam 60, pa še vedno mislim, da sem v puberteti Pa čustvena sem vse leto, ne samo za Božič Nena-morje

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

12. dec 2008 22:29

Ja mladenke...Sedaj ,ko sem v srednjih letih se spominjam mojih rosnih let,kako so nas gledali,one so bile starejše njih niso -"šmirglal",bilo nam je všeč...No sedaj se zgodba nadaljuje,sedaj so na vrsti mlajše ,sedaj smo me v gubicah itd. Vendar,ko se spomnim na svoja rosna leta privoščim tem mladenkam naj užijejo mladost,saj pridejo za nami.Tako pač je.Ko si star 15 let so ti 30 letniki že skoraj ko dedki,potem,pa počasi vsi prihajamo v leta,ki so se nam včasih zdela na miljone let daleč.Tako je to vsako življensko obdobje prinese nekaj svojega,če imaš srečo in čim dlje preživiš razne dobe doživiš.Imejte se radi in lepo pa če ste 15 ali 100. dari

kozamurnik

sporočila: 2311

13. dec 2008 5:29

mizarka je napisal/a:

Zakaj se zadnje čase vsaka debata spremeni v spor in prerekanje?  Zakaj  se preprosto ne napiše samo nekaj na temo , ki je odprta . Najbrž bi marsikdo kaj napisal , pa ga bo potem takoj nekdo zminiral mizarka

se poponoma strinjam. V postu od jeseni ne vidim zavisti,le zdravo avtoironijo. Dokazano pa je, da prevec samozavestni pa taki zmeraj vse vedo in drugim solijo pamet prej ali slej ostanejo sami in posledicno tudi osamljeni. Ljudje se preprosto navelicajo prevec pameti na kupu. Sama se( zaenkrat) ne pocutim sama, se mi je pa to tudi dogajalo,zato razumem in niti malo ne podcenjujem ta problem. Vesele praznike vam voscim! kozamurnik

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

13. dec 2008 7:09

Nena-morje je napisal/a:
Kaj me lahko kdo od vas razsvetli in pove kdaj nastopijo "srednja" leta?Jaz jih imam 60, pa še vedno mislim, da sem v pubertetiPa čustvena sem vse leto, ne samo za BožičNena-morje

Nena, žal ti ne morem odgovorit, pri 65 jih še ni.

ežoj

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

13. dec 2008 9:01

Če se počutiš osamljen si za to velikokrat sam kriv. Zato je treba nekaj zase postoriti. Privošči si tako stvar, da te bo sprostila, da te bo razveselila in se boš takoj bolje počutila, ne misliti le na druge misli  predvsem nase.

Privošči si 1x tedensko fizerja, privošči si, denimo pedikuro, masažo, kupi si kaj lepega za obleči, če boš urejena te pravgotovo  ne bodo spregledali.

Ma kakšna kriza srednjih let, lepo vas prosim, jaz ne vem kaj je to...

Pa  še odgovor Vanji, jaz jih imam 25

 

lp

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 13. dec 2008 09:02:45

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. dec 2008 9:35

Lisa je napisal/a:
Nikoli se ne bom imenovala slovencelj in tudi drugim ne dovolim tega. Ne zato, ker bi mislila da sem nekaj več, iznad tega, ampak zato ker s tem izrazom opletajo ravno taki - ki mislijo da so boljši in nekaj več. Na prvi pogled morda tale uvod niti ne paše k vprašanju, a samo na prvi pogled. Namreč, dobra stran srednjih in vseh nadaljnih let je, da človek počasi spozna kaj je v življenju bistveno, za kaj se splača gnati in kaj je balast. Zato mi že kar nekaj let gredo na živce vsa preseravanja (oprostite izrazu, a tako lepo konkreten je, ne rabi razlag), napihovanja, bahanja, lažna skromnost, navduševanje nad vsem in vsakim ki si upa in zna malo napihovat - tudi tukaj, na teh straneh (navsezadnje -zakaj bi bilo tu drugače). Lisa

 

Tole pa podpišem, kot, da sem napisala sama. O ostalem zaenkrat ne bi.

rimljanka - zasebno mnenje

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

13. dec 2008 10:37

Pri večini je premalo pozitivizma, sposobnosti sprejemanja drugačnosti in poveličevanje svojega edino pravilnega mnenja. Nekateri nikoli nimajo težav, niso osamljeni in so vedno v najlepših letih. Po drugi strani sedijo v krošnji kot jastrebi v savanah in čakajo na poste da poletijo in pikirajo. V svoji egoistični samoljubnosti so zadovoljni, kadar požrešno trgajo kose in se jim kri cedi okoli ust... Premagujejo krizo srednjih let tako, da pijejo druge, se veselijo njihovih napak in težav, svoje pa spretno skrivajo v brlogih, kot da jih nikoli nimajo. Med prazniki bodo spet komaj čakali da preberejo in zvejo karkoli, da lahko udarijo. S tem nekateri premagujejo svoje komplekse, težave, osamljenost in konec koncev krizo , ne samo srednjih let, temveč celega življenja.. Na žalost! barbyslo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti