Revitalizator vode

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

tema odprta - 11. dec 2008 15:50 | ogledi: 6.175 | odgovori: 34

Ali kdo uporablja revitalizator vode? Kakšne imate izkušnje z njim?

roznik

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. dec 2008 16:15

Moja soseda ga je uporabljala, ampak se je odvadila. V mesnici je kupila piscanca, ga oprala z revitalizirano vodo in ga dala na pult - in evo ti, cez deset minut piscanec ozivi in uide skozi okno! Ampak to se ni bilo vse. Recimo, ce je zalila kaksno rozo z revitalizirano vodo, je najkasneje do popoldneva razgnalo cvetlicni loncek. Enkrat je ni bilo cez vikend doma, pa je fikus s koreninami prebil stene in podenj, je dala skoraj 2000€ za nov parket. Potem je enkrat namakala zobno protezo cez noc v kozarcu z revitalizirano vodo cez noc, zjutraj proteze nikjer! In jo je nasla v hladilniku, proteza je pa medtem ze pojedla pol kile prsuta, cetrt kile ocvirkov, manjkalo je dva litra terana, pa se kljuka od hladilnika je bila cisto obgrizena. No, sodu je pa izbilo dno, ko si je njen moz sposodil ta revitalizator... ohh, ampak ta zgodba je prevec tragicna, pa saj je pisalo v casopisih. Tako da ona ni imela dobrih izkusenj. lp, proxima

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

11. dec 2008 16:19

Hahahahahahahahah.Joj kako sem se pa zdaj nasmejala.!!!!!!!!!!! Sicer kaj pa to je revitalizator??????? Lahko prosim kdo razloži kriznana

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. dec 2008 16:40

kriznana je napisal/a:
Hahahahahahahahah.Joj kako sem se pa zdaj nasmejala.!!!!!!!!!!! Sicer kaj pa to je revitalizator??????? Lahko prosim kdo razložikriznana

Ja kriznana, kaj se pa smejiš pazljivo bi prebrala kaj je proxima napisala, pa bi ti bilo vse jasno. Revitalizator je stroj, ki izdeluje tako vodo.

Jaz pa s sabo zmeraj nesem eno flaško take vode, če bi se zgodilo ( bog ne daj ), da nekje mrknem, bom takoj spil par požirkov in bom spet živ.

ežoj

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

11. dec 2008 16:44

Ampak nekdo bo moral biti s teboj, da te bo polival z njo oz. najbolje vlival v usta riba-ribica

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. dec 2008 16:44

Bodi skrajno pazljiv s tisto flasko, ezoj! Da ne bi kdaj naredil tistega, kar je storil moz od sosede... se zdaj mi suze navirijo u plave oci, ce se spomnim... lp, proxima

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

11. dec 2008 17:06

To je tisti "stroj" ki pobira vodni kamen iz vode?Jaz sem ga v Mercatorju gledala,ko sem delala tam in sem mislila da je za vodo gret...pa je sodelavec rekel,da je to za naivne babice,ki verjamejo da jim bo vodni kamen izginil... Proxima umiram od smeha...si spisala že kakšno knjigo? Roncolino Sporočilo je spremenil(a) Roncolino dne 11. dec 2008 17:06:58

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

11. dec 2008 18:02

proxima je napisal/a:
Moja soseda ga je uporabljala, ampak se je odvadila.V mesnici je kupila piscanca, ga oprala z revitalizirano vodo in ga dala na pult - in evo ti, cez deset minut piscanec ozivi in uide skozi okno!Ampak to se ni bilo vse.Recimo, ce je zalila kaksno rozo z revitalizirano vodo, je najkasneje do popoldneva razgnalo cvetlicni loncek. Enkrat je ni bilo cez vikend doma, pa je fikus s koreninami prebil stene in podenj, je dala skoraj 2000€ za nov parket.Potem je enkrat namakala zobno protezo cez noc v kozarcu z revitalizirano vodo cez noc, zjutraj proteze nikjer! In jo je nasla v hladilniku, proteza je pa medtem ze pojedla pol kile prsuta, cetrt kile ocvirkov, manjkalo je dva litra terana, pa se kljuka od hladilnika je bila cisto obgrizena.No, sodu je pa izbilo dno, ko si je njen moz sposodil ta revitalizator... ohh, ampak ta zgodba je prevec tragicna, pa saj je pisalo v casopisih.Tako da ona ni imela dobrih izkusenj.lp, proxima

 ti si genij!!!

Sta z nolo sosedi? Ta jutrišnja luna super vpliva na Primorke!

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 11. dec 2008 18:03:57

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. dec 2008 18:21

Po mojem sem brezsramno kradla Bulgakovu... kaj hocemo, navdih ne izbira sredstev. lp, proxima

femica  

član od: 27.8.2008

sporočila: 329

11. dec 2008 18:34

res si me nasmejala proxima:) femica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. dec 2008 0:17

No no no, dekle se je vpisalo pred par dnevi in na enostavno vprašanje dobi tak odgovor. Saj jaz se tudi večkrat v odgovoru pohecam, pa potem naredim nov odstavek in čisto resno odgovorim. Torej revitalizator vode, kolikor sem malce pogledala po netu, spremeni polariteto določenih snovi, pa nekako (nisem se poglabljala, kako) prepreči tvorbo večjih kristalov apnenca. Ok, recimo. Ne mi pa s takimi kot (citiram): "Po tuširanju z revitalizatorjem se boste počutili še bolj sveže in polni energije."

 

Moje mnenje je, da tole zna biti uporabna zadeva z malo ponesrečenim imenom (ker ime res asociira na Proximino in Ežojevo pisanje) :) Če pa res prepreči nabiranje vodnega kamna, na ceveh in aparatih, bi bila pa tudi jaz interesent (sicer bi prej bistveno bolj preučila delovanje)

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti