Ko leti perje...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 10. dec 2008 19:39 | ogledi: 8.969 | odgovori: 180

... takrat je res hudo. Ponavadi že od znanih članov in članic, nekaj je duhov (torej članov, ki nas ne bodo več obiskovali, a nas obiskujejo njihovi duhovi, nekaj je novih uporabnikov. Različna mnenja vedno bodo. Ampak prosim enkrat za vselej...

1. POD RECEPTI se piše v zvezi z receptom, sicer se piše na forum če je kaj, kar utegne zanimati vse ali po ZS če utegne zanimati nekoga.

2. Kar napišete je vaša odgovornost. Ampak potolažite se lahko, ker razen vašega up. imena na naši strani ni vidno nič drugega. Tako da ste anonimni. Če želite stran, potem imate to pravico. Vaši recepti, slike in zapisi pa sotanejo tukaj. Ne moremo brisati vaših prispevkov, ker bi potem imeli luknje v temah, neobstoječe recepte v beležkah itd. S tem ste se strinjali ko ste sprejeli pravila. Ker ponavadi ko je nekdo užaljen, takoj prihiti do mene, naj mu vse pobrišem. Tega ne delamo. Zato prosim raje pomislite, kaj pišete. Naučimo se, da smo tudi na internetu spoštljivi tako kot po telefonu ali osebno. Ne skrivajte se za anonimnostjo in ne zahtevajte da se vse izbriše, če ste užaljeni. Tudi življenja ne moremo izbrisati, če nam kaj ni prav... Še če bi lahko izbrisali, so na spletu strani, ki hranijo vse za nazaj, tudi našo stran... Samo malo se poGoogla in... je vse spet tu!

Hvala

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Temo je spremenil(a) rimljanka dne 18. dec 2008 05:20:10

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

10. dec 2008 20:01

Tema ima super naslov

1. se bom držala pravila. Se strinjam z izjavo Bojana, da se pod receptom ohrani le komentaje, ki si jih lahko človek sprinta, ko se loti priprave. Pa ne me zdaj popljuvat. Do sedaj sem res kdaj pa kdaj stegnila jezik, ampak se bom v bodoče držala pravila. Upam, da ne bodo moji duhovi napisali kaj namesto mene

 

2. kako bodo polni nabiralniki Zasebnih Sporočil .

 

MM

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. dec 2008 20:23

Ma, samo ljudje smo. In včasih nam dvigne pokrov (hm, od kod ljudem pokrovi????). In tako ratajo familje. Dobro pa je, da ne ratajo take familje, kot pri Botru.  Ker potem bi bila pa res kriza.

Lp

cervus

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

10. dec 2008 20:46

He, he, Elaphus, saj smo TIK pred "botrovo" sceno, : ) kdaj pa kdaj... Ampak da se do tega pride, traja, traja in raste, familija, da dobi moč... lidka [sonce]

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

10. dec 2008 22:43

tulka

kozamurnik

sporočila: 2311

11. dec 2008 5:16

H,hm, duhovi so res nenavaden pojav: enimlahko celo zbrisejo poste, drugim mirno pulijo perje, tretjim pa ...nic. Odslej bom pa res verjela, da to pocno povsem nepristransko kozamurnik

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

11. dec 2008 7:56

Jernej, to kar si napisal je popolnoma res. Moj otroci sedaj postajajo uporabniki interneta in prav to jim večkrat povem, kar si tle napisal. Se popolnoma strinjam, da kljub temu, da smo anonimni ohranimo kulturni dialog in strpnost. kruhy

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

11. dec 2008 8:00

kozamurnik je napisal/a:
H,hm, duhovi so res nenavaden pojav: enimlahko celo zbrisejo poste, drugim mirno pulijo perje, tretjim pa ...nic. Odslej bom pa res verjela, da to pocno povsem nepristransko kozamurnik
Ja seveda. In na svetu ne bo več lakote in vsi se bomo imeli radi. Začetnica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 9:48

kozamurnik, če misliš da imam čas 24 ur na dan gledati vaša oglašanja, (nekatera so res kot v otroškem vrtcu) in brisati, se žal motiš. Upoštevajte pravilo, da ne napišete tistega, kar ne bi povedali v živo, pa bo vse OK.

Brišem, če me kdo opozori in to po presoji. Taka presoja je ponavadi težka, ker v enem pismu napiše nekdo nekaj o receptu in žali drugega. In če brišem en zapis, se morda drugi nanaša nanj in deluje neumno. Brišem pa tako, da ne gledam na avtorja, ampak le berem vsebino. Maloprej sem tako tudi Bojanu nekaj izbrisal pod receptom, ker ni več sovpadalo z vsebino.

Sebi pa res ne brišem, ker pod recepte ne pišem.

Pristransko? Seveda. Ker na koncu sem človek, ki se mora odločiti o nečem.

Ko bom naredil sistem, ki bo omogočal, da natisnete le tiste komentarje k receptu, ki jih želite, bom pa pustil vsakovrstne bedarije zraven. Do takrat bo pa pod recepti malo bolj strogo, ker je neumno, da si mora vsak z receptom natistniti tudi 100 bedarij.

Lahko pa namigujete še naprej. Kdorkoli bo napisal pod recept: Pojdi v rit, bo zapis izbrisan. Takoj ko kdo od moderatorjev opazi.

Upad, da sem s tem pojasnil svoje stališče.

PS - In ni ta portal kriv če je Rupel spet "vladni uslužbenec". Če je kdo zaradi tega frustriran, gre lahko na kakšen politični forum.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 10:27

Jernej, ni res. Moja mnenja se že nakaj dni brišejo, pa ni bilo napisano žaljivo, in sploh je sovpadalo z receptom. To se mi zdi diskriminatorno. In ja, KDO te opozarja na to, mene zanima??? lidka [sonce]

kuharica Mici  

član od: 30.9.2004

sporočila: 276

11. dec 2008 10:43

Zadnjič je znanec izrekel ultra pametno misel, ki gre nekako takole. Ko je postal internet dostopen vsem, sem si mislil kako bodo ljudje pametni, ko bodo imeli na voljo vse te informacije. No, izkazalo se je ravno nasprotno. Povsod kjer lahko prebiraš komentarje, opaziš, da so ljudje predvsem neumni. Se povsem strinjam z njim in na žalost se dosti takšnih komentarjev pojavlja tudi pri naših receptih in v forumu. Žal. O duhovih in podobnem vem pa bolj malo. Že tako nimam časa vsega prebrati, kaj šele k vsaki objavi kaj pametnega pripisati. LP kuharica Mici

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti