Ko leti perje...

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 14:30

Zakaj bi brisal mnenje o receptu pod receptom? Še nikoli ga nisem. Ni pomembno od koga je. Zakaj misliš da si kaj drugačna kot ostalih 100.000 obiskovalcev?

Malo sem gledal statistiko. Pod recepti si objavila 371 sporočil.  Odprla si 24 tem v forumu in oddala 2645 sporočil v forumih.  Če smo se namerno spravili nate, kot je namigovano, kako to, da imaš toliko sporočil? 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

11. dec 2008 14:35

No, mene tudi moti, če pogledam kakšen recept, pa moram brati ne vem koliko strani balasta, kar sploh ne spada v samo izdelavo. Saj zato pa je dodatno še forum z različnimi temami. Mislim, da je to tako zelo logično in prav, da o tem sploh ni potrebno debatiraiti. Lili lili A.

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

11. dec 2008 14:53

Nena-morje.....in s čim se lahko primerja ta gospodska stran Kulinarika.net? Ma dajte no nehat že enkrat, ker ste prav smešni. Jaz na Kulinariko.net hodim zato, da se o kuhi kaj novega naučim. Izključno zaradi tega. Zato mi je smešno vse to sprenevedanje v tej temi. Jernej se strinjam, da brišeš kar je neokusnega...ostalo pa ...ne vem kaj naj rečem....mora biti res hudo, da si dovoliš zbrisat. kruhy

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

11. dec 2008 15:09

kruhy je napisal/a:
.....in s čim se lahko primerja ta gospodska stran Kulinarika.net?

 

Ma z ničemer, ni boljše od KulSlo , zato pa visimo na njej in ne na 24ur, fb in podobnih.

Pozdravljam Jernejeve posege in upam, da se bodo vsi Kalimeroti počasi sprijaznili s tem, da je pač KulSlo tematska stran in namenjena predvsem hrani in kuhanju, ne pa izgradnji svojega ega.

 

Nasja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 15:16

Lej, Jernej, zadeva je potekala takole, goorim z mogega vidika in tako, kot je bilo: 1. Recept od KatkeLopatke, MM začne z nekimi utežmi in da recept res ni ne vem kaj. Bla... bla... S tem se je začelo. Nadaljevalo, ko je Rimljanka potegnila z njo. In potem še nakaj ostalih, med drugim sem se tudi sama oglasila, ker sem začutila neko navoščljivost in podobne "babje" zadeve. In zadeva se je odvijala naprej. 2. Pogledam najbližji recept od MM, je bil še gor, na portalu. Kliknem. Toast, losos, kisla smetana, še neka začimba. Napišem nakaj v smislu, da tudi ta recept ni nekaj UAU inovativen v primerjavi, koliko je imela povedati čez Katkinega. Sploh nisem gledala, kaj se dogaja, dobim vprašanje od nekoga, zakaj sem mnenje zbrisala. Bilo je zbrisano. 3. Si mislim, kaj potem, verjetno se je kaj zaštrikalo. Napišem podobno še 1 x. Spet zbrisano. 4. Napišem še nekaj v smislu, zakaj se moje mnenje ne vidi... Zbrisano. 5. Kliknem na naključni recept, Razpokani piškoti. Zadnje mnanje je od nekoga, ki je poslal 2. sporočilo in keja sprašuje. Za moje pojme irelavantno z receptom pa za hec napišem, zakaj da tega posta ni noben zbrisal? Zbrisno je samo moje mnenje. 6. Pride na forum tema: Ko leti perje... Urednik napiše, da se bojo brisala mnenja, ki nimajo neposredne povezave z receptom, itd. Okej, jasno. Nova pravila. (ampak mnenja so bila zbrisana prej, pred tem postom na forumu. In niso bila žaljiva). In zakaj so bila moja mnenja zbrisana prej, pred uvedbo novih pravil? 7. Danes kontaktiram urednika, kaj natanko se dogaja. Kaj bi radi? 8. Sedaj smo tu, na forumu. No, sem napisala na forum, da ne bo nesporazumov, kaj se je dogajalo. Dobila sem odgovor od urednika. Na nekaj vprašanj ni odgovoril. Dobila sem pošto od osebe, ki je zahtevala, da se vse to briše. Dobivala sem vprašanja, zakaj brišem svoja mnenja, (če ne bi bilo njih sploh vedela ne bi, kaj se dogaja). Torej se mi poraja vprašanje, pa ne da bi bila sama sebi pomembna, ne. Zakaj se brišejo moje mnenja, tokrat, v tem primeru. Že res, je urednik lepo statistično napisal, koliko česa sem že napisala in vprašala ipd. 1. Zakaj je urednik pobrisal kreg pod Katkinim receptom. Je v bazi kar nekaj takšnih receptov, ko je spodaj kreganja, norčevanja in podobnega. (za hec se spomnimo recepta jajce na oko, koliko porogljivosti je bilo tam). 2. Na receptu od MM je urednik pustil samo hvalo. Kaj, naj bo umetno narejena "zvezda"? Je zato zbrisal prepir, da ne bo imela madeža na sebi? 3. Poraja se mi prašanje, zakaj je urednik na pobudo ene osebe pobrisal mnenja pod Katkinim receptom? Sem pa ZA, da se mnenja uredi. Prav tako so irelavantna mnenja z vsebino: bravo, full lepo, pohvalno... bla, bla... in to iz razloga, ker se jih nabere cele strani, pa je potem težko pregledno. Sploh, ko se teh strani nabere lepo število. In da naj ne bomo zbadljivi, žaljivi... JA; SE STRINJAM. Lahko smo pa kritični, in do tega bi morali imeti pravico. Sama se zavedam tudi tega, da se izpostaljam lastnemu linču. Da bom pa tiho, ko se dela krivica, pa ne morem. Če je marsikomu vseeno, če se zadeva prikroji, prav. Meni ni. lidka [sonce]

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 15:22

Kreg sem pobrisal, ker je bil kreg. Tudi tisto z utežmi od MM sem pobrisal. Vse sem izbrisal. In to na lastno željo, nihče me ni nič prosil. Ena članica me je opozorila, da je kreg še vedno spodaj, a sem moral premisliti kaj pobrisati in kaj ne, zato sem si vzel svojih 24 ur, nekaj je Bojan pred mano že očistil. In izbrisal sem tudi tiste, ki so po tvoje "nedotakljivi".

A misliš da jaz lahko spremljam čisto vsak zapis tule? jih je malo preveč. Ko si pa omenila jajce na oko, bom šel pa takoj geldati, če najdem in bom tudi tam ukrepal, če je potrebno. Lahko mi daš še seznam drugih receptov, pa bom pogledal. Čez 9000+ se težko prebijem, če mi kdo ne namigne ali slučajno ne opazim.

Ostalih tvojih pripomb ne razumem, pol stvari ki praviš nisem brisal niti videl, zato težko komentiram.

Ampak kot razumem, naj bi šlo za zvezdniški boj med morsko medvedko in katko lopatko? A kopiramo nacionalko? Naredimo Zvezde Kuhajo? To bi bilo nekaj. Morsko medvedko naj bi jaz favoritiral in jo prikazoval kot zvezdo? Ej, a res misliš da utegnem vse brati in delati zvezde tukaj? Da ni dovolj tehničnih zadev na tej strani za urediti? Saj ste fine punce tule ampak... res no, včasih kakšno sliko pogledam, tako ena kot druga kandidatka vem, da delata dobre torte (in imata dobre slike tort). Medvedko sem videl 2x v živo, Katke nisem, je pa poslala več zasebnih sporočil mi. Več se ne utegnem poglabljati res.

Ampak Lidka, še enkrat ti razložim, če je težko razumeti. Ni novih pravil, so le pravila. Žal mi je da ste nekateri mislili, da se pod recepti pišejo splošne stvari. Zato sem NA NOVO POUDARIL pravila.

 

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. dec 2008 15:59

 Jernej .  Če ne bo šlo drugače, se oprimi tistega: kdor molči, devetim odgovori .

Cila

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

11. dec 2008 16:04

Se strinjam s tabo Nasja. Jernej ima vso pravico da zbriše neprimerne komentarje, katere ne spadajo na kulinarično stran. Tu se pišejo, kot je že napisala Nasja, o kuhanju, pripravi hrane, novih receptov, pomoči pri pripravi kuhanja in podobno. Ne pa, da se "pljuvamo" na vse strani. In prosim, ne bodite takoj užaljeni kot v vrtecu, če nekdo zbriše vaše bedne komentarje. Verjetno res niso bile za objavo, če jih je zbrisal. Jernej, ti pa delaj samo tako naprej kot si do zdaj. Ta stran je super. Sem sicer kot nova članica, ampak stran obiskujem že kar nekaj let in mi je bila marsikdaj v pomoč. Več se ne ukvarjaj in ne razlagaj stokrat takim ljudem, če nočejo razumeti, kaj si hotel povedati. Škoda časa. Lep pozdrav iz deževnega Prekmurja bisagolf

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 16:05

Cila: Se velikokrat trudim in uspe ;-) Ampak če me nekdo nekaj konkretno sprašuje, pač odgovorim. Sicer bo pa po forumu pisal, da še odgovarjam ne... da gre za diskriminacijo spet... You never win.

Škoda časa je pa res (zato ker eni nočejo razumeti, ne zato, ker mi je vseeno za obiskovalce). Raje kaj novega pripravim od storitev.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 16:09

Jernej, nisi odgovoril, zakaj dopuščaš žaljenje in norčevanje in še kaj, na klepetelnici? lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti