Ko leti perje...

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 13:43

Saj Mamamia, prav govoriš. Tudi, kar nam ni po volji. Kar pa ne pomeni, da se zbrišejo mnenja, ko nekomu iz uredništva ni všeč. Zbrisani so bili ene 4, ne vem, ker sem tudi testno pošiljala. Pa nisem užaljena, če mene ne marajo. Daleč od tega. Samo kam to pelje, da "ta pa ta" in "ta pa ta" ne smeta komentirat receptov od "te in te"... A meni več pamet ne deluje ali kaj? lidka [sonce]

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 13:57

lidka, prosim enkrat prenehaj že s teorijo zarote. Sem ti po ZS pojasnil in se ne mislim ponavljati. Če nekdo napiše pod recept: "Zakaj pa niste zbrisali od XY", potem bo to izbrisano, ker nima veze z receptom. Tvoje sporočilo je bilo izbrisano skupaj z "izvornim grehom" morske medvedke, rimljankinim sporočilom, hedonistovim, tvojim in bojanovim. Ker se počistil komentarje pod receptom. O tem kdo je kriv za kaj se pogovarjajate v živo ali po ZS, ne pa pod receptom.

O tvoji pameti pa ne morem komentirati, sama najbolje veš kako je z njo. Nima pa tvoja pamet nič veze s tem, zakaj brišem, kar ni ustrezno.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 13:58

Ja, ampak brisal si za nazaj? Pravila si postavil, potem pa zadnjih par dni zbrisal. Poudarek je na potem... lidka [sonce]

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 13:59

Ker nekako zdrava logika govori da pravila veljajo "od zdaj naprej"... lidka [sonce]

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 14:01

Jasno da brišem za nazaj, saj ne morem brisati za naprej no. Pravila so pa že dolgo. Sem mislil da je tudi normalno da ne boste pod recepte sejali flanc in prepira. Vsaj držite se foruma. Vse kar sem naredil je, ker je prihajalo do večjih trenj pod recepti, ponovno opozoril na znano dejstvo, da so pod recepti mnenja o receptih in malo prečistil zadnjih nekaj dni, kjer je prihajalo do večjih odstopanj od teme. Seveda ne morem pregledati 9000 receptov. Če pa kdo opazi kaj, kar ne sodi pod recept, naj mi piše.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 14:04

lidka, torej ti si mislila da pod recepti se govori o "družinah" na kulinariki? Od nekdaj se je pisalo o receptih in če pogledaš večino sporočil boš videla da gre za mnenja, dopolnila, vprašanja o receptu. Tvoj zapis je bil zgolj eden od desetih, ki so bili izbrisani. In to pri enem receptu. Ne delaj prosim drame, kot da vsak dan pobrišem pol vaših sporočil.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

11. dec 2008 14:06

Mah, jaz ne razumem več ni. Jernej imam občutek, da se obnašaš, kot da je kulinarika.net tvoja privatna stran. Glej moram ti povedati, da se zadržujem poleg Kulinarike.net tudi na Obali.net, 24.ur in Facebook-u, ampak nikjer še nisem zasledila (razen tle) tolikšnega umešavanja administratorja v forume ali komentarje pod slikami in novicami. Se mi zdi, da malo pretiravaš. Saj se ti bo en dan zmešalo od vsega tega čiščenja!! kruhy

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

11. dec 2008 14:19

kruhy, kulinarika.net JE Jernejeva, pa če ti to ugaja ali ne! Primerjava s FB pa je res taprava... Nena-morje

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. dec 2008 14:20

Forum je odprt, dokler ni žaljiv, bazo receptov pa skušamo držati "čisto". Zato recepte pred objavo pregledamo, Bojan obdela vaše poslane slike, tudi komentarji naj se navezujejo z recepti. Baza je pač moderirana, forum pa ne. Od nekdaj je tako. Lahko se tudi razburiš zakaj sploh je pregled receptov in obdelava slik. Jaz pa vem, kaj bo dobil ven, če bi ta "filter" izpustil. Tudi "drek po bolonjsko" smo že dobili, sestavine si pa lahko verjetno predstavljaš za ta "recept"

Sem pa vesel, da se bolj "vmešavamo" kot na 24ur.com. Se oni kaj "vmešavajo"? Mnenja uporabnikov tam so res taka, da se zamisliš. Saj se je lažje nikjer "nič vmešati", veš.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

11. dec 2008 14:26

Okej, narediva deal. Napišem mnenje o receptu, pozitivno ali negativno, pa ga ne boš pobrisal? ( s tem, da ne bo žaljivo) Pa mislim tebe, ne pa še ostale, ki komaj čakajo, da pobrišejo mnenje od osebe Lidka. In to je potem fer. In s tem bom zadovoljna. In tukaj lahko zaključiva. lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti