Rebelde torta

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

tema odprta - 9. dec 2008 10:17 | ogledi: 6.685 | odgovori: 8

Rada bi poskenirala (v slaščičarni, kjer to delajo) eno fotko od Rebelde, ki pa je potem ne bi položila na torto, ampak postavila pokonci. Mislite, da bi to "hostjo" lahko nekako prilepila na npr. belo čokolado enake oblike, ki bi ji dala oporo? Na kaj drugega morda?

Da si boste lažje predstavljali, prilagam link do ene torte (žal mi ni uspelo prilepit slikice):

http://heavenlydelightcakes.com/gallery/Children/01%2006%2008

alibaba

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

9. dec 2008 10:31

Mogoče na navaden oblat za napolitanke? Ne bi bilo tako težko, kot čokolada... Mogoče bi ti pa v slaščičarni dali kakšno idejo, ali pa celo nalepili na kaj užitnega?

čoko

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

9. dec 2008 11:15

pa pol ni treba, da si delaš stroške in daš skenirat hostijo, ma lahko samo nalepiš na kartonček oblečen v peka papir. Al si si želela, da se to deklico od rebelde poje? Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

9. dec 2008 11:20

Ja, seveda bom vprašala tudi v slaščičarni. Ampak včasih imam smolo in naletim na nezainteresiranost... Če se poje ali ne, je pa čisto vseeno. Pri mulariji je važno da kul zgleda.. alibaba

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. dec 2008 11:33

Jaz bi vprašala stano.r Drugače sem bila pa zadnjič na rojstnen dnevu dvojčkov - sta bila stara eno leto. In na torti je bila skenirana njuna fotka. Se je vsem zdelo blazno cort in oh in sploh....do trenutka, ko nekako nihče od odraslih ni zmogel tiste torte razrezati. Ker nekako je bila težka roka rezati fotko otrok in spodaj jesti smetano. Potem smo s hudo muko odšpohtlali tisti skeniran cukr. In sta si starša mislila, da tisti strošek je bil pa res odveč. No, potem je tisti skenirani cukr s fotko našla psička - bernska ovčarka, velika žival. In nas na svojevrsten način odrečila občutkov krivde.... Vendelina jr.

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

9. dec 2008 15:36

Bom poslala vprašanje stani.r. Meni se pa zdijo grozne torte, ki so oblikovane v dojenčke... 3d... kot pravi! In potem mu zarežejo nož v hrbet ... ali v trebušček... JOOOJ! Tega pa ne bi mogla. Zato je treba tako fotko pokonc postavit, da se jo sname. In po moje pripada otroku čast da si odgrizne glavo. alibaba

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

9. dec 2008 17:28

Jaz bi jo na tvojem mestu res dala na karton. Vse skupaj pa nekako oblepila s folijo, da se karton nebi zmehčal . Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

delfina  

član od: 20.10.2007

sporočila: 26

10. dec 2008 18:50

a mate kako sliko od te torte?(z rbd sliko seveda) hčerka od (glej dol) delfina Sporočilo je spremenil(a) delfina dne 10. dec 2008 18:51:15

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti