Božični verzi

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

tema odprta - 8. dec 2008 16:38 | ogledi: 7.623 | odgovori: 3

upam da ta tema še ni odprta...sm pa ravno razmišljala kako malo ljudje pošiljamo voščilnice preko pošte..a jih vi pošiljate preko emaila? jaz sem se odločila da bom letos preko pošte.pa prosim lahko še napišete kakšen verz, v slovenščini in hrvaščini(bom oboje potrebovala,vedno pride prav) hvala

LP

žabica21

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. dec 2008 17:23

Tistim, s katerim poslovno sodelujem pošljem doma izdelane čestitke brez kakih verzov. Že v samo čestitko je vloženega ogromno truda. Problem je že takoj ko se spomnim da je treba za letos poštudirat kaj novega. Ker sama ideja pride tik pred zdajci, potem vključim v delo celo družino. Zaenkrat mi je uspelo. Ravno danes zvečer jih bomo delali, ker sem pri premetavanju papirjev dobila idejo. lp Vesna

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

9. dec 2008 15:10

Če ti kaj prav pride........ Nočas je nebo poljubilo zemlju, nočas je Bog zagrlio čovjeka I sam se rodio kao dete zagrljen majkom ,koje li radosti zato sretan Božič... Mnogo sreče i ljepih snova nek vam donese godina nova, a sve ono što vam tugu i bol stvara, nek vam odnese godina stara. U dugoj zimskoj noči, putuje čestitka ova, i neka ti mesto mene kaže, sretna ti godina nova I ako u času godine nove stobom biti neču, znaj da si prvi kojem želim sreču. Če še kdo ve za kakšen hrvaški novoletni verz se priporočam lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti