Okraski-kekseki

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

tema odprta - 7. dec 2008 18:44 | ogledi: 6.380 | odgovori: 4

Upam,da mi boste tudi tokrat znali pomagati,namreč iščem recept za kekse,katere bom dala na jelko namesto bucik.Naredila bom španske vetrce in te piškote,ki jih bom okrasila z barvami v tubi.Hvala že vnaprej.

toppy

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. dec 2008 18:51

Kaj pa okraki iz slanega testa? Meni se nekako upira jasti kekse z drevesa, kjer je na starem prah, na svežem pa smola, od okolja pa cigaretni dim, prah in še kaj.

Pred leti sem v slaščičarni, ki je ni več, videla kekse, zmodlane in nato do polovice pobarvane z rdečo aromo in ta del potisnjen v kristalni sladkor.

 

PS Včasih smo pojedli vse. Še tistea Salon bombone, ki so bili en sam cuker.

F r i n a

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

8. dec 2008 0:31

Toppy, upam, da nimate doma psa...

Meni namreč na kraj pameti ne pade, da bi si drznila karkoli užitnega montirati na jelko .

Naredimo pa vsako leto okraske iz slanega testa... Pa so še naslednje leto lepi! Pa stare bunkice obdelamo s servietno tehniko in je spet vse drugače!

 

Kar se pa keksov tiče, narediš lahko najbolj navadno testo za piškote. Izrežeš praznične motive, okrasiš z barvami in to je to! Pa na luknjico ne pozabi, preden jih boš dala pečt!

jasna

Majča  

član od: 6.9.2006

sporočila: 45

10. dec 2010 13:51

Pravi keksi za okraske pa so iz soli in moke, vode pa le toliko, da dobimo kompaktno testo oz bolj trdo. Naredimo jih z različnimi modelčki, na koncu pa ne smemo pozabiti na luknjice, skozi katere bo prišla vrvica. Lahko naredimo kr z zobotrebcem. Potem jih samo posušimo in seveda niso za jest :) verjetno bi tudi psa odgnali, ker so preslani, tako da ni panike, da bi zmanjkali iz novoletne jelke :)) Aja, pa testu lahko dodamo jedilno barvo, da dobimo barvne okraske, jaz uporabim rdečo in zeleno. In za piko na i, jih lahko okrasimo še z belim ledom (sladkor+beljak). Pa veselo ustvarjanje želim! Pa lep pozdrav! Majča

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

13. dec 2010 9:15

kot okraski lepo izpadejo tudi medenjaki

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti