Pomoč pri seminarski nalogi

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

tema odprta - 4. dec 2008 23:26 | ogledi: 2.772 | odgovori: 49

Najprej se opravičujem, ker je tema popolnoma nekulinarična, pa vendar se obračam na vas, ker mi bo vaša pomoč v veliko korist. Na FDV pripravljam seminarsko nalogo, ki bi jo rad podkrepil z analizo ankete. Ker si želim zelo različnih profilov anketirancev z vseh koncev Slovenije, sem se obrnil tudi na vas. Upam, da nisem s tem kršil kakšnega pravilnika - če sem ga, prosim moderatorje in admine, da malce pogledajo skozi prste.

Anketni vprašalnik, ki traja od 5 do 10 minut je povsem anonimen. Če imate čas in ste pripravljeni pomagati pri boljši oceni :) prosim kliknite na povezavo spodaj oz. jo skopirajte v vaš brskalnik.

http://anketa.klukec.net/limesurvey/index.php?sid=1417

Anketa traja do 19. 12. 2008 ... rezultati, ki jih bom objavil tudi tukaj bodo na voljo nekje kmalu po novem letu.

Hvala za pripravljenost za sodelovanje. K sodelovanju lahko povabite tudi svoje prijatelje.

Lep podzrav,

Luka

fresher

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. dec 2008 0:30

Luka, zanimiva anketa! Sem izpolnila, želim pa ti še veliko uspeha v prihodnje. mamaF - Mojca

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

5. dec 2008 5:46

Sem izpolnila, veliko uspeha še naprej! ursula-ce

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. dec 2008 5:59

fresher pozdravljen, dobrodošel na kulinariko, upam, da se še kaj oglasiš. Anketo sem ti izpolnil, A si ti kakšen aktivist v tej smeri? Kar koli počnete ( aktivisti ) rezultat bo, da pospešeno vpeljete pri nam ameriški tip družbe ( pravice istospolnih, splošni kriminal, pobijanje dijakov po šolah, streljanja........... ) in tako prispevate splošni dekadenci in razkroju družbe kot take ( v perspektivi: vsak v lastni trdnjavi oborožen do zob, sam proti vsem, saj so vsi itak sovražniki ).

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. dec 2008 8:50

Ežoj, pa daj ti kdaj, ko bodo družbene teme na agendi, izkoristi pravico do molka, okej? Saj to, da imaš zavrtosti in inhibicije, to že vemo, ni treba stalno ponavljati.... Vendelina jr.

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

5. dec 2008 9:01

Uh sem mislila, da bo krajša, a sem se vseeno potrudila in ti odgovorila do konca. Veliko uspehov pri izdelavi analize!! kruhy

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

5. dec 2008 9:02

Ežoj, a ti si že naredil analizo in zaključek ankete???? kruhy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. dec 2008 9:07

kruhy, po moje je pač ežoj povedal svoje mnenje, konec koncev iz vprašanj v anketi, pač lahko zaklučke izpelješ, kajne? O vprašanjih, seveda.

rimljanka - zasebno mnenje

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

5. dec 2008 9:19

Odgovorila. Želim ti čimboljšo oceno

saša

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

5. dec 2008 9:22

Opozorila bi na dve manjši zadevi, ki sta me zmotili: Če so Trbovlje klasificirane kot večje mesto, mora bit tud Krško. (!) Po razvrstitvi iz ankete je Krško manjše mesto kot Trbovlje >>> NOT <<< Vera in religija sta zame dva različna pojma. Skor bi blo fajn zraven napisat, kako bi se naj to razumelo ;) Drugač pa me rezultati ankete zelo zanimajo. LP, Sy

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

5. dec 2008 9:38

Hej vsi ... hvala za vaše lepe želje ... in obenem, hvala za sodelovanje, ker ste res pomagali v veliki meri ... in istočasno prosim še vse, ki še niste sodelovali, da si vzamete nekaj časa max 10 minut in rešite anketo ... drugače pa nisem noben aktivist - gre izključno za seminarsko nalogo na to temo. Pa še to ... ja, kar se nekaterih vprašanj tiče je res ... glede trbovelj .. hm ... gledal sem neko razdelitev mest in sem naredil po tistem ... tko bom reku ... verjetno se najde še kakšno mesto ... kam si se na koncu uvrstila ... med mesta s trbovljem vred ali pod majhna mesta? Torej ... za tiste, ki se še niste udeležili ankete ... prosim, dajte se - rad bi imel čim bolj različne profile in različne starosti ... http://anketa.klukec.net/limesurvey/index.php?sid=1417 Hvala še enkrat vsem ostalim, ki ste se že udeležili. fresher

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti