Pomoč pri seminarski nalogi

naj  

član od: 21.12.2007

sporočila: 69

5. dec 2008 11:51

Tudi meni se zdi anketa zanimiva. Odgovore sem oddala. Lep vikend vsem! naj

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

5. dec 2008 11:53

Čav, Fresher, želel se ti izpolniti tole tvoje anketo pa je ne morem. Ko odprem link dobil obvestilo, da sem to anketo že izpolnil. Pa je nisem, saj mi jo niti ne odpre. Te pa moralno povsem podpiram, sploh še zaradi dejstva da si FDV-jevec. LP hedonist

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

5. dec 2008 12:01

meni napiše error in sem jo zaprla brez da bi jo rešila anaeva

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

5. dec 2008 12:05

Hedonist ... pisal sem ti preko ZS ... preveri ... anaeva ... ti napiše isti error kot hedonistu? fresher

mmiikkii  

član od: 5.12.2002

sporočila: 56

5. dec 2008 12:29

Pozdravljen!

 

Izpolnila! Tudi jaz imam eno pripombo: pri vprašanju kakšen je tvoj status oz. v kakšni družini živiš, sem imela problem za kaj naj se odločim, saj v mojem primeru manjka možnost "živim v istospolni družini".

m.m.

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

5. dec 2008 12:32

Kako nisi vedela? opcije so - živim s partnerjem (in otroci), živim s starši, živim z rejniki - vse to lahko pomeni tudi istospolna družina. fresher

Jessie  

član od: 10.6.2002

sporočila: 106

5. dec 2008 13:46

Mene so zmotile samo moznosti odgovorov kot sta Ne strinjam se/Sploh se ne strinjam in Strinjam se/Nadvse se strinjam... Ce se strinjam, se strinjam, zame ne obstaja se neka visja oblika strinjanja in isto, kadar se ne strinjam... Tako da sem povsem blokirala ti dve skrajni moznosti, ker se mi zdita nepotrebni. LP

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

5. dec 2008 14:59

Ja ... hehe ... zanimivo ... podobno so mi govorili že nekje drugje, pa da razložim še tukaj. Na koncu, ko se dela analiza se tako ali tako vsa strinjanja da skupaj in vsa nestrinjanja skupaj ... problem je, da pa vseeno obstajajo ljudje, ki to ločijo - no, zaradi teh je to tako narejeno, ampak se pri analizi ne upošteva ... zame je, tako kot si ugotovila sama, pomembno samo a se strinjaš ali se ne strinjaš :) Hvala še enkrat vsem, ki ste rešili anketo ... Lahko rečem, da je spletni protal kulinarika.net precej močno zastopan v anketo ... iz tega portala vas je anketo rešilo že okrog 90 ... pridni ste ... hvala vsem, ki ste že rešili in tistim, ki še boste ... še enkrat objavljam LINK: http://anketa.klukec.net/limesurvey/index.php?sid=1417 fresher

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti