Pomoč pri seminarski nalogi

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

5. dec 2008 10:05

Eko, sem odgovorila na tvoja vprašanja in imam dve pripombi: pri vpršanju, kje živimo, si pozabil na tujino in pri vprašanju, kakšne vere smo, si izpustil agnoste (pri tem se strinjam s Sy glede vere in religije) lp Nena Nena-morje

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

5. dec 2008 10:15

Hm ... tujina ... hja ... tujina ... ubistvu je anketa namenjena za tiste, ki živijo v sloveniji ... torej ... mogoče res to nikjer ni napisano, ker sem pozabil povedat, ampak ok ... upam, da si potem izbrala neko opcijo v sloveniji - če si ti ta primer iz tujine. Glede religije ... se mi zdi da vsi mal napačno gledate na to ... mogoče ni dobro postavljeno vprašanje ... jaz vas ne sprašujem, katere vere ste, ampak kašen je vaš odnos do religije ... ne zanima me a ste ateisti, agnostiki, ipd ipd., ampak kakšen je vaš odnos do religije. to je velika razlika ... zato tudi ni pomembno a vi vidte razliko med vero in religijo ... seveda je rezlika ... ampak tkole bi reku ... religija ima zadaj ponavadi neko cerkev ... vera je lahko v vse ... mislim da, tisti, ki veste, da obstaja razlika ste že vedeli kaj pomeni religija ... tisti, ki pa ne poznajo razlike, pa tako ali tako mislijo, da je vera = religija in da je to tisto, kar je v bistvu religija. Tako da ... mislim, da to ni večji problem - tudi zato ne, ker so ta demografska vprašanja že preverjena in so delovala na velikih vzorcih. Sicer pa hvala za odgovore ... bodite pridni še tako naprej :) fresher

barbyka_t  

član od: 4.12.2008

sporočila: 12

5. dec 2008 10:33

fresher: mene zanima kako se naredi takšna anketa? A moraš imeti kakšen program ali lahko na internetu narediš? Hvala za odgovor. barbyka_t

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

5. dec 2008 10:35

Moje odgovore že imaš. Zanimiva anketa, ni kaj

MM

neznan uporabnik

5. dec 2008 10:54

Se strinjam, zanimiva anketa. Tudi mene je zmotila tale klasifikacija mest ... popolnoma si izpustil Prekmurje, točneje Mursko Soboto - meni se MS kot prestolnica Prekmurja ne zdi ravno manjše mestece napol na vasi ... Pa še ena pripomba, čist tehnična: stalno menjavanje fontov oz. velikosti fontov je zelo moteče, sploh če je treba gledati v monitor ... Vsaj jaz sem se pri branju vprašanj morala potrudit, da sem razbrala vsebino. Oči so navajene enakomernega teksta, zato predlagam, da poudariš le besede, ki so zares relevantne. Ali ste ZA to, da bi blablabla ... Prijeten dan želim in zares dobro oceno. jancka

fresher  

član od: 14.3.2005

sporočila: 26

5. dec 2008 10:59

hvala za opozorila ... že popravljam ... ja ... murska je bila lapsus ... takoj porpavljam ... fresher

katra55  

član od: 10.7.2007

sporočila: 198

5. dec 2008 11:11

Sem izpolnila anketo, želim ti lepo oceno. katra55

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

5. dec 2008 11:31

Imaš tudi moje odgovore, srečno. elba

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. dec 2008 11:44

Oddala. Kar zanimivo. Mamamia

mamamia

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

5. dec 2008 11:46

jancka je napisal/a:
popolnoma si izpustil Prekmurje, točneje Mursko Soboto - meni se MS kot prestolnica Prekmurja ne zdi ravno manjše mestece napol na vasi ... Pa še ena pripomba, čist tehnična: stalno menjavanje fontov oz. velikosti fontov je zelo moteče, sploh če je treba gledati v monitor ... jancka
Menjavanje velikosti besedila je tudi mene malo zmotilo pri branju, sploh ker so bile poudarjene besede, ki po moje niso bile relevantne za odgovor na vprašanje (mislim pretirano poudarjanje istospolnosti, ker je že iz sklopa vprašanj razvidno, da gre za to tematiko). Glede Murske Sobote pa mislim, da je bilo tako napisano, da je kraj oz. mesto tipa Ljubljana in maribor, torej sem spadajo po mojem mnenju še Novo mesto, Nova Gorica, Murska Sobota, Slovenj Gradec, Kranj, Koper,... Sicer pa se mi zdi anketa zelo dobro zastavljena, pustimo malenkosti, ampak primerjam z ostalimi anketami, ki jih dobivam v zadnjem mesecu ogromno. Sem jo rešila, želim ti lep uspeh z anketo in seveda nadaljnjim študijem. Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti