Kako pa kaj dajete napitnine?

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. dec 2008 8:29

Naj še dopolnim, kar sem napisala:  če me slučajno kdaj frizira lastnica lokala, ne dobi nič, kako je z zaposlenimi je pa povedala že Ognjič. Če bi hodila vsak teden, bi bila druga pesem, tistih enkrat na dva meseca se mi pa ne pozna, pač ne grem potem še na kofetek v bife, pa je.

Cila

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

5. dec 2008 8:34

Pri frizerki zaokrožim oz. kak evro. V gostilni odvisno od postrežbe, včasih ne dobijo nič (sami so si krivi). Najboljše napitnine dobivajo portiriji v hotelih. Včeraj sem se pogovarjala s študentom kateri dela kot portir v hotelu s 5 *. Povedal mi je, da dobiva napitnino od 5 do 10 eur, če pa dela v hotelu s 3* pa euro ali dva. K

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

5. dec 2008 9:05

Se stirnjam z zadnjo objavo. Jaz načeloma ne dajem napitnin - če je sok 2 evra, je 2 evra in konc. Natakar dobi svojo plačo kot jaz svojo kot učiteljica. Se pa zgodi, da včasih pustim frizerki evro za kavo...pa serviserju kolesa, ker mi večkrat naredi kaj mimo vrste in zastonj. To se mi zdi pošteno. Lp roznik

kozamurnik

sporočila: 2311

5. dec 2008 9:34

V tujini vedno po navadah-odvisno kje, pri nas pa : moji frizerki ne dam napitnine, kavo mi pa ponudi ona.Kadar pa ima pripravnico rade volje dam njej. Sicer pa kakor kdaj. kozamurnik

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

5. dec 2008 10:37

Jaz tudi ne dam frizerki napitnine, ker so cene hudo zasoljene. Če smo pa zelo zadovoljni v restavraciji s hrano pa damo napitnino za kuharje, ker je od njih odvisno, kako je pripravljena hrana. Ob koncu leta se vedno spomnim poštarja in ga odarim simbolično. tadeja 13

Natassa  

član od: 29.1.2003

sporočila: 97

5. dec 2008 10:38

Napitnino dam, če sem zadovoljna s postrežbo in tudi s hrano. Ker plačujem praviloma s kartico, pustim na mizi ne več kot 2 €. Se mi je poleti čez lužo zgodilo, da sva jedla v neki kitajski restavraciji, kamor pretežno zahajajo Kitajci. Z natakarico sem se komaj zmenila, kaj naročiti (govorila je hudo angleščino s kitajsko hitrostjo), ko pa sem plačevala z gotovino, sem nameravala pustiti napitnino na mizi. Ker je ni dobila takoj, je s kazalcem pokazala na odprto dlan in precej na glas rekla TIP! Še danes se z mojim smejiva... V mojem "frizeraju" so cene tako nizke (vsaj za moje potrebe), da mi ni jasno, kako jim znese. Tudi račun dobim vedno. Zato vedno pustim cca. 10%. Študentom na črpalki tudi obvezno pustim kak euro. Se spomnim, da sem tudi sama rada dobila kak dinar, ko sem na koncu OŠ delala kot vodička za zasebne sobe. Natassa

mojcca  

član od: 20.9.2007

sporočila: 117

5. dec 2008 10:47

Po pravici povedano, praviloma ne puščam napitnin, saj so zlasti storitvene dejavnosti pri nas kar dobro zasoljene in se mi zdi po domače povedano butasto, da bom jaz s svojimi 700-800 eur plače dajala napitnino npr. frizerki (lastnici salona), ki jih zagotovo zasluži precej več kot jaz, čeprav včasih tudi pustim kakšen drobiž (1-2 eur). Žal je situacija takšna, da si ljudje večkrat niti ne moremo privoščiti, da bi dajali napitnine in nisem preveč navdušena nad tem, da bi ta navada, ki prihaja definitivno iz ZDA, prišla tudi v naše kraje. Pri nas so cele zelo zasoljene, pa naj bo to kavica v kafiču, avtomehanične usluge, frizerske usluge ali kaj tretjega. Sama delam v pisarni, za mizo, velikokrat tudi čez delovni čas, pa se mi še ni zgodilo, da bi mi kdo dal napitnino. Da ne bom krivična, priznam, da se parkrat letno zgodi, da mi kdo prinese kakšnih 10 dag kofeta ali majhno Milko, pa še to najraje ne bi vzela, če ne bi s tem darovalca spravila v slabo voljo. V državah, kjer je napitnina kar del nenapisanega pravila, so tudi cene praviloma prilagojene temu, da pustiš 10-20 % napitnine, pri nas pa definitivno temu ni tako. Če dobro premislim, bi rajši delavki na blagajni v Mercatorju, ki dobi mizerno plačo, pustila napitnino, pa mislim, da jo dobi boremalokrat, sploh ker vsi plačujejo s karticami. mojcca

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

5. dec 2008 11:34

Jaz napitnine iz principa ne dajem. Vsak je za svoje delo placan. Pri nas prejemajo vsi odvisni delavci placo po kolektivni delovni pogodbi in to ni niti tako malo. Zakaj bi morali biti neki poklici "privilegirani" in prejemati napitnino (in se to na crno), ostali pa ne? Ce dajemo napitnino frizerki ali natakarju, bi morali po istem principu dati napitnino vsem osebam, s katerimi pridemo v stik v teku dneva. Zakaj je npr. ne damo policaju, ki nas ustavi na cesti? Ali prodajalki v trgovini? Ali splosnemu zdravniku, ki v dezevnem dnevu pride k nam na dom? Kdo pa daje meni napitnino za dobro opravljeno delo !?! ribica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. dec 2008 12:52

ribica je napisal/a:
Zakaj je npr. ne damo policaju, ki nas ustavi na cesti? ribica

 

E vidiš, to je pa definitivno poklic, ki ne dobi napitnin. Si predstavljate, vas ustavi policaj, zapiše lepo mastno kazen, vi mu pa daste še kak evro "za pivo, ker je svoje delo odlično opravil". Po moje bi vas poslal še na nujni pregled k psihiatru. Tole me je pa prav v dobro voljo spravilo, grem zdaj lažje pospravljat!

Atina

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. dec 2008 13:04

Napitnine sodijo v storitvene dejavnosti in to tiste storitve, ki jih izvajajo zasebne osebe. Polcija je pa po definiciji državna služba. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti