Praznična nostalgična

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. dec 2008 16:39

Če bi imela nacionalka "kej ksihta", bi tisti posnetek sama spravila v digitalni format in ga sama naložila na svoj MMC. Tako je pa pri 3G formatu (Grims, Granda, Gerič), v katerem smo gledali novejšo zgodovino, ki se je v tej državi začela 1990, pre ni bilo pa nič, morda bolje, da je stvar še kar v arhivu. Je vsaj na varnem. Vendelina jr.

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

3. dec 2008 17:12

Se bojim, da se je tista čestitka slovenskega "božička" po nekem čudnem naključju izgubila, so jo baje nekam založili v arhivu. Baje. Sej je tudi Smole na dokaj čuden način preminil, če smo čisto natančni. Ampak Mamamia, to ni uradna informacija, je pa iz virov, blizu krogov vedočih. Bi bil pa tudi jaz zelo vesel, če bi kdo demantiral. A ja, pa še to, ne vem zakaj me povezuješ z nacionalko. Naj bo v tem predbožičnem , adventnem času mnogo miru v vaših srcih. Vse dobro vsem. LP hedonist

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

3. dec 2008 17:46

Vendelina jr. je napisal/a:
Jaz sem pa šele zdaj (po tooooliko letih) opazila, da se ekipa v spotu v hribe odpelje z rdečo gondolo, nazaj se prpelje pa z modro in tudi kabli so čisto drugače postavljeni....... Vendelina jr.

eh, lejo no, gor so šli po eni stran hriba, dol pa po drugi.....

 

Ja, in naši tastari so jamrali, da so imeli ta bolj premožni pomaranče,da so tobak zavijali kar v cajteng papir, mi pa zdaj obujamo spomine, da so ta premožnejši šli v Trst po cimetove čikgumije, da smo mentolove cigarete kar s kristalčki delali....hehe, pa se zgodovina res ponavlja.... ja, kaj čmo, emšo nas baše, emšo - vsaj , kar se spominov tiče - saj fit in v kondiciji pa smo tako še vse...

lp

cervus

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

3. dec 2008 18:21

elaphus je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:
Jaz sem pa šele zdaj (po tooooliko letih) opazila, da se ekipa v spotu v hribe odpelje z rdečo gondolo, nazaj se prpelje pa z modro in tudi kabli so čisto drugače postavljeni....... Vendelina jr.

eh, lejo no, gor so šli po eni stran hriba, dol pa po drugi.....[jezik]

 

Ja, in naši tastari so jamrali, da so imeli ta bolj premožni pomaranče,da so tobak zavijali kar v cajteng papir, mi pa zdaj obujamo spomine, da so ta premožnejši šli v Trst po cimetove čikgumije, da smo mentolove cigarete kar s kristalčki delali....hehe, pa se zgodovina res ponavlja....[srecen] ja, kaj čmo, emšo nas baše, emšo - vsaj , kar se spominov tiče - saj fit in v kondiciji pa smo tako še vse...[jezik]

lp

cervus [kaca]
fit fit ja s preveč kg petardica

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

3. dec 2008 18:22

Potem se pa pogovarjamo o božični večerji pa o puranih in ne vem kaj še petardica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. dec 2008 8:34

Nenič, ti si glasbeno moja krvna grupa! Vendelina jr.

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

4. dec 2008 9:21

No če že... moja skoraj najljubša, poleg nagraužno zlajnanega White Christmasa od Binga je Driving home for Christmas od Chrisa Rea. Ta me nedvomno spravi u žvaniment. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti