Kam peljati goste na kosilo

foxpapa  

član od: 14.3.2004

sporočila: 240

tema odprta - 2. dec 2008 14:18 | ogledi: 3.588 | odgovori: 5

Prosim Vas, če mi pomagate kam naj peljem goste (8) na kosilo, kajti v petek opldne mi pridejo z vlakom iz Slovaške. Pot bomo nadaljevali z kombijem proti Kranju.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. dec 2008 14:26

Jezeršek vam je tam blizu. Mamamia

mamamia

foxpapa  

član od: 14.3.2004

sporočila: 240

2. dec 2008 14:41

[citat=--foxpapa--]saj res, tam smo pa imeli ohcet in je bilo zelo dobro in zelo drago. Ali je že kdo bil pri Jelenu(odmislimo zgodovino) in pri Bencak v Medvodah. Sporočilo je spremenil(a) foxpapa dne 02. dec 2008 14:41:55

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. dec 2008 15:24

Takole bom rekla - če bodo potovali z vlakom, bodo po urah, preživetih v vlaku, manj kritično razpoloženi do kvalitete kulinarike in bolj bodo lačni......Če ne boste jedli v soseščini železniške postaje (tam je Bazilika čisto korektna), ampak jih boste takoj dali na kombi, je še najbolje, da se spotoma ustavite pri Čadu (gostilna Rožnik se temu reče....), ker tujci vseh provinienc blazno padajo na ćevape in prebranac. Do zadevne lokacije se iz štacijona lepo pelješ po Tivolski, zaviješ na Šubičevo, od tam na Erjavčevo in mimo Tivolija. Od tam se gre pa po večni poti lepo proti Brodu in tam se vključiš na AC v smer proti Kranju. Še bolj gorenjsko varčna verzija je, da pelješ ekipo v menzo od Monsa, ki se ji reče Polna skleda (špura je enaka, iz Tivolske do Večne poti in potem levo proti Brodu), kjer je odnos kvaliteta/cena zelo korekten. pa še naročati se ni treba, kar se je pri Čadu in tudi večini ostalih gostilnm v decembru treba. Drugače sta pa, kar se mene tiče slovaška kuhinja in domača slovenska enako dolgočasni. Moja sodelavka pravi temu "klej za črevesje", jaz pa nekako ne jem hrane, ki je SMB barve..... in ravno ne padam na "jelene" in podobne obrate (pa tudi, če imajo bistveno manj krvavo zgodovino) Vendelina jr.

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

2. dec 2008 15:29

Foxpapa, pri Jelenu jih je nekaj bilo, ja. Pa so končali v Savi! Se nisem mogla upreti, no! Jelena odsvetujem! Je potem boljše, da zavijete do Kavala. Drugače pa je Ančka res najboljša izbira v tej smeri. fresh

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti