Pralni prašek

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

15. jul 2011 16:46

Jaz sem zelo razočarana. Pa ne toliko nad praškom kot nad sabo, da sem spet enkrat nasedla reklami. Prav mi je.

pirnica

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

15. jul 2011 23:14

Oj

 

Kaj je pa blo tako narobe z njim?Ravno danes mi sodelavka rekla,da ji je soseda rekla da je fuul z njim zadovoljna da lepo opere pa še perilo lepo diši!!Sploh v kombinaciji z mehčcalcem rumenim duelom.

 

No razlož mi ker me res zanima?

 

Hvala

 

Lp Miele

Miele

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

16. jul 2011 9:39

Zelo slabo opere, res. Kot da si pozabil dodati prašek. Nekaj podobnega kot prašek raznih trgovinskih znamk. Jaz sem ga kupila, ko je bil v Sparu po res ugodni ceni, tako ravno nisem veliko izgubila. Je pa tako. Šele, ko neko stvar sam preizkusiš, znaš oceniti kvaliteto. Mehčalca pa sploh preizkusila ne bom. Že imam izbranega, s katerega ceno in kvaliteto sem kar zadovoljna.

pirnica

Amazone  

član od: 13.2.2010

sporočila: 17

16. jul 2011 11:13

imela sem njihov gel, sicer dobro opral, sem pa ugotovila da je pravi, torej v zrnu, boljši (tašča potrdila). Trenutno uporabljam DenkMit od DMa in sem izredno zadovoljna; za belo perilo uporabljam v zrnu denk mit, za barvno pa svetlo zelenega v gelu z aloe vrea, sem izredno zadovoljna tako s kvaliteto kot ceno, in sem zdaj že v drugo nabavila isto kombinacijo, oba stroj v redu pobere, dam pa k pranju v predal žlico sode bikarbone, v boben pa 1 dl kisa. občasno dam tudi arielov gel za madeže.

Amazone

Amazone  

član od: 13.2.2010

sporočila: 17

16. jul 2011 11:14

aja gel se je nanašal na hoferjevo znamko, torej tandil.

Amazone

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

16. jul 2011 12:40

Pozdravljene

 

Hvala vam za odgovore,in da ste mi pomagale pri odločitvi.Pol pa ga ne bom kupil.Da bi ga kupil zarad tega da mi perilo diši,nima smila če ne operet ko k je treba.Bom raje ostal kr na Persilu,Arielu in Dashu.Sej veš ko daš prat da bo perilo iz stroja pršlo čisto in lepo oprano.

Še enkrat se vam zahvaljujem za vašo pomoč.

 

Lp Miele

Miele

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

16. jul 2011 15:33

Mene je Duelov rumeni mehčalec prijetno presenetil. Perilo je res mehko in lepo dišeče. Pralni prašek je pa katastrofa, vsaj v mojem pralnem stroju. Preizkusila sem tako zrnasti kot gel prašek in sta oba eno figo vredna. Ostajam pri Froschu z aloe vero in Persilu iz Muellerja. Prvega za pisano in drugega za belo perilo. Za fino perilo in volno pa uporabljam Luno in sem tudi zelo zadovoljna. Mehčalce pa menjavam od Ornela, Duella in enega Muellerjevega (rumenega, nekaj na Soft ...). Sem pa zadnjič kupila Lenor Parfumelle (vijolčen), pa je tud fajn. Če pa perilo sušim v sušilcu, mehčalca ne dodajam, ampak dodam samo par kapljic parfumskega olja. Zmešam ga v pokrovčku vode in vlijem v prostor za mehčalec v pralnem stroju.

Julija

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

17. jul 2011 19:01

Jaz pa uporabljam zdej faks, odkar so ga spet postavili na police. Faks je pa res zakon že od nekdaj. Lp

MOON

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti