Pralni prašek

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. jan 2009 19:10

hedonist je napisal/a:
Tko da, pač vsak po svoje. Sicer pa niso samo pralni praški za zakrivanje bazičnega človeškega vonja, tu je cela falanga kozmetičnih preparatov. Nekateri je kar prav da so, saj je zelo hudo če se znajdeš v množici neumitih teles ob poletnih vročinah. In potem ko kdo dvigne roko pa mu zaveje izpod pazduhe.... hedonist
se strinjam.. ta nujne tud sama uporabljam ;) še vedno pa jih je večina brezveznih in predvsem marketinških nategancij, ki nažalost krojijo mnoga življenja. bannanna_v_slo ;)

t-baby  

član od: 14.12.2003

sporočila: 698

22. jan 2009 19:20

jaz sem pa sedaj prvič kupila hofer prašek in sem alergična ... :S koža mi je na mnogih mestih ratala zelo suha in kar razpokana ... nisem zadovoljna... vse ostalo kar kupujem v hofru sem zelo zadovoljna irenca penca

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

22. jan 2009 19:57

Uporabljam tekoči Hoferjev prašek za pisano perilo (oranžen) in sem z njim zelo zadovoljna. Za belo perilo uporabljam Frosch. ursula-ce

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. jan 2009 20:46

eh.. na to temo je že vse odgovorjeno bannanna_v_slo ;)

pe-dada  

član od: 2.12.2002

sporočila: 11

23. jan 2009 0:14

Mene pa zanima, kakšen pralni prašek, ki je dober, vendar nima močnega vonja. Navadno uporabljamo Amwayeva pralna praška in nam je super, ker ni nikakršnega vonja po pralnem prašku. Čisto pa seveda je! Meni je prav grozno, da v prostoru, v katerem sušim perilo na stojalu (zaradi vremena pač), strašno diši po pralnem prašku, kljub mehčalcu ali kisu... Ali je na trgu kakšen prašek, ki je dober, cenejši in ga ne vonjaš tako močno? dalina

MARTAQ  

član od: 1.2.2008

sporočila: 120

23. jan 2009 11:32

Ja, tudi zelo umazalo perilo se opere. Kot sem napisala, če je perilo zelo umazano dam 1/4 praška kot prej, madeže pa predhodno namažem s sredstvom za odstranjevanje madežev, tako kot sem delala prej, ko sem porabila neprimerno več praška. V glavnem, posteljnino, brisače, zavese vedno perem brez praška, k ostalemu perilo pa, če je potrebno dam tisto četrtino praška. Sicer pa, vsak ve zase, kaj mu odgovarja. lp

peperoncino  

član od: 1.2.2008

sporočila: 38

23. jan 2009 11:47

Hedonist, žlico sode bikarbone dodam kot belilo. peperoncino

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

14. jul 2011 21:31

Pozdravljene

 

Mene pa zanima,kakšne imate izkušnje z pralnim praškom Duel?Na veliko ga reklamirajo vidim,in tudi tko bežno slišim,da ga gospodinje kr uporabljajo!A je res tako uredu?Ker sem bil prej v trgovini,pa res lepo že tko diši.Zdej me pa zanima,če še opere tko odlično?

 

Zanimajo me vaše izkušnje?

 

Že v naprej se vam lepo zahvaljujem.

 

Lp Miele

Miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti