Mreža za sladice

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

tema odprta - 25. nov 2008 11:01 | ogledi: 4.660 | odgovori: 7

pozdravljeni, včeraj sem spremljala na hrv. RTL oddajo Punom parom in na koncu je bila postrežena sladica z nekakšno mrežo svetle medene barve.Kako se to pripravi ima kdo kako idejo. Hvala in lep dan.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. nov 2008 11:04

Karamel. S posebno metlico, podobno okroglemu čopiču, ki ima niti iz kovine je, se ga nanese v obliko mreže ali karkoli že, potem se da na sladico. (videla pri mojstri Goljatu ). Samo bi se dalo kaj improvizirat doma. Jaz se ne spomnim več, s čim sem delala, z vilico? Pa pazit, ker se stopi in zmehča. Sem enkrat delala vanilijevo kremo on jih dala gor, pa v hladilnik. Ja, je bila potem vanilijeva krema s karamelnim prelivom, : ) lidka [sonce]

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

25. nov 2008 11:46

Sladkosnedko, zelo enostavno in hitro to narediš z domačo napravico. Navadni metlici za ročno stepanje smetane odrežeš vrh. To narediš z kleščami za kovino. Ostane ti ročaj z nekakšnimi "špriklami". Naprej pa veš - pomočiš v karamelni sladkor in naenkrat povlečeš 8 nitk. Lp, elba

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

25. nov 2008 12:29

Hvala vsem za odgovore, katka lopatka povezava je o.k. le da so pred postrežbo k roladi dodali (sedaj vidim kaj) mrežo iz sladkorja.  Lidka hvala za link, to je to le da je bilo v obliki ploščice.

 

sladkosnedko

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. nov 2008 12:42

Ja, saj to potem narediš v kakršnikoli obliki, : ) Od Elbe nasvet mi je pa tudi zeloooo dobrodošel, sam klešče najdem, : ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 25. nov 2008 13:00:37

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti