Odtaljevanje vgradnega zamrzovalnika

karmyy  

član od: 15.4.2007

sporočila: 17

tema odprta - 24. nov 2008 13:35 | ogledi: 4.095 | odgovori: 2

Lep snežen pozdrav.

Zanima me kako odtaliti VGRADNI zamrzovalnik.Imam namreč kombiancijo zgoraj hladilnik, spodaj pa zamrzovalnik. Ali moram celega vzet iz omare ali ga lahko samo izklopim? Kako to delate vi? Prej sem imela prosto-stoječega, sedaj pa je novi star kako leto. Na koliko časa je potrebno to odtaljevanje?

Hvala pa lepo se imejte.

karmyy

pujsek  

član od: 10.9.2008

sporočila: 129

24. nov 2008 13:57

Jaz ga odtajam kar v omari, saj to ne moreš kar ven pa not jemat. Ga izklopim, na vsako polico položim brisačo, na to pa pisker z vročo vodo, zaprem za 10 minut in veliko leda se stopi, večje kose ledu pa malo potolčem, pa padejo ven. Pa ne pozabi dat ene velike brisače čisto spodaj, če ne bo vsa voda ven stekla, ko boš zamrzovalnik odprla (stekla bo v omaro pod zamrzovalnik). LP pujsek

muca1  

član od: 22.8.2007

sporočila: 57

24. nov 2008 14:02

No še ena prednost No frost hladilnika in zamrzovalnika, ni nobene lužice ko ga izklopiš. muca1 Sporočilo je spremenil(a) muca1 dne 24. nov 2008 14:02:31

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti