Pokrov od ekonom posode

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

tema odprta - 24. nov 2008 13:07 | ogledi: 3.180 | odgovori: 6

Mogoče kdo ve kje popravljajo pokrove za ekonom lonce?Hvala.

toppy

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

24. nov 2008 13:21

Običajno imajo proizvajalci, oz. prodajalci servise. Torej pokliči serviserja tvoje znamke ekonoma. Za Fislerja vem, da je na koseški tržnici, za Tefal pa na Brnčičevi.

lp

Julija

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

24. nov 2008 14:22

Jaz sem kupila set dveh loncev v Sparu za kupončke. toppy

0412.barbara  

član od: 29.3.2008

sporočila: 21

26. nov 2008 12:34

moj oče dela v proizvodnji z posodo EMO Celje, tudi tam bi ti lahko popravili ali zamenjali. Če si iz celjskega konca pojdi v Emo vprašat, v trgovino. 0412.barbara

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

26. nov 2008 14:10

toppy je napisal/a:
Jaz sem kupila set dveh loncev v Sparu za kupončke.toppy

 

Verjetno si z lonci prejela garancijski list in tam je tudi naslov servisa. Lahko pa povprašaš tudi kar direktno v Sparu. Oni ti bodo najbolje svetovali.

Julija

helenav.  

član od: 26.11.2008

sporočila: 3

26. nov 2008 14:38

Joj,ravno ob prebiranju tega foruma sem se spomnila na na svojo sestrico,ki ji je razneslo ekonom lonec.Kuhala je juho,ta domačo in je seveda dala notri tudi dve goveji kostki in pol se je eni od kosti odcepil mali mali košček,ta pa je šel ravno v tisto pšrekleto luknjico kamor gre para.In po določenem času ji je pokrov razneslo v napo,okno v zadnji sobi(po hodniku dolgem 3 m).Ena od kosti jo je samo med tem,ko je vse skupaj razneslo obšla in...Bila v bolnici 14 dni,opekline po vratu,odšel je prednji zob,glasu ni imela,opekline v grlu-verjetno zaradi pare.Danes hvala bogu je vse v redu.Z ekonom loncem na začetku ni kuhala,zdaj po parih letih,ga spet uporablja,prej pa ga ni zaradi straha.Bila pa je meter stran od štedilnika.Ne upam si misliti kaj bi se zgodilo,če bi ji priletel v obraz.To toliko ,da sem vas prestrašla.ha,ha.Ne,ne sem samo hotela povedat,da s ni za hecat s takimi stvarmi.lp helenav.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

26. nov 2008 15:04

Sicer ne vem, kakšnega ekonoma ima tvoja sestra, oprosti, vendar ne morem verjeti, da se lahko dogajajo take reči, če se držiš navodil, ki jih dobiš ob nakupu vsakega ekonoma ne glede na znamko.

Zadnjič sem bila zamišljena in sem hotela po vsej sili odpreti pokrovko ni šans, Lagostina ima tudi varnostni ventil, ki avtomatsko, se spusti, ko ni več pare, tako, da enostavno me čudi, ko berem o razno raznih nesrečah, pa brez zamere.  

Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti