Rožiči

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

tema odprta - 24. nov 2008 10:07 | ogledi: 2.712 | odgovori: 3

Ali kdo ve, kako bi prišla do svežih rožičev? V mislih imam člane, ki so po rodu iz Južne Dalmacije.

Pred leti sem jih konec septembra nabrala na Korčuli, kjer se valjajo pod drevesi in jih nihče kaj prida ne pobira. Vem, da jih bo pred Miklavžem možno kupiti tudi v nekaterih trgovinah, toda tisti so navadno zelo suhi in trdi. Vseeno me zanima, ali je kdo videl, da jih in, kje jih že prodajajo? Potrebujem jih zato, ker mi zelo pomagajo pri urejanju prebave. Lep pozdrav iz Ljubljane, kjer je pred eno uro začelo snežiti!

karlinka

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

24. nov 2008 13:28

A v zvezi z rožiči prav nihče nič ne ve? karlinka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

24. nov 2008 13:32

Greš za praznike na Vis, za sproti te pozdravijo z njihovo rogovačo, za kasneje pa si jih nabereš ;)...

Ognjič

Nessie  

član od: 11.8.2006

sporočila: 19

24. nov 2008 13:44

Zanimivo, ker sem jih ravno danes videla v Sparu v Slovenski Bistrici. Ne vem pa, če jih imajo redno v ponudbi in tudi v ostalih poslovalnicah. Lp, Nessie Nessie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti