Prvi sneg!!!

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

30. nov 2010 13:04

Loni,da ne boš samo iz kuhinje gledala ustanovo,sprehodi se mimo nje do mene na en kofi,se vsaj spoznavaNamesto,da bi zavila na oddajnik,zavij na srednji odcep,do mene je še 30-35 min sprehoda,mišljeno je za eno osebo,če sta v dveh zna trajati tudi več ur.Klobase so že v ravfkamri! jampina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. nov 2010 13:20

Jampina, se slišiva, ko bom naslednjič lomastila po naših koncih...

Loni Makaroni

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

30. nov 2010 15:40

Vabljena na jampina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. nov 2010 22:13

Ne boš verjela, trčena kot sem, sem že privlekla ven zemljevid lokalnega hribovja in začela fantazirat... Sem se ob pomanjkanju hribov in snega morala zadovoljiti kar z meni najbližjim kuclom v kapitali - Šmarno goro by night, prav fletno sva se imela. In seveda sem prišla vsa mokra nazaj domov, snih je pa le snih, je čisto vseeno, a je primorski, gorenjski ali pa kapitalski.

Loni Makaroni

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

1. dec 2010 5:55

Loni, ti si bila mokra, jaz pa zmatrana. Včeraj zjutraj 6 km v skorjastem snegu s kanglo mleka v nahrbtniku - kljub vsej lepoti okolice uh, uh. Seveda v celec, ker po mojih kozjih stezah pozimi ne tava nobena druga človeška duša. Še palice niso dosti pomagale, ker sem morala izumit zase čisto novo tehniko, da se   ob dvigovanju niso zatikale. Še kužata sem morala pustiti kar doma, ker bi si vse tačke porezal.  A je kar šlo. Še najslabše se je bilo prikobacati nazaj na cesto čez odplužen kup  .   Ampak potem doma na toplem je bilo zadovoljstvo veliko, smetana na mleku pa danes debela pol centimetra.

Cila

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

1. dec 2010 20:00

zimske_radosti

 

Mimogrede - tisti kos stavbe, ki je tik pod tovornjakom, je naša garaža.

Baje so bile gume čist zlizane in ne morem verjeti, da je človek, potem, ko so ga zvlekli na cesto, nadaljeval vožnjo.

 

 

rrr

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

5. dec 2010 9:36

Da te potolažim. Tisti tovornjak bi bil prav lahko tudi v vaši garaži. Drugače pa; zunaj je sonce, veliko snega in mrazzzzz. Danes zvečer bo Miklavž nosil svoja darila, pa upam da bo kaj. janko1

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

5. dec 2010 9:48

Ja, zunaj je sonce, še kar nekaj snega, mrazzz....na našem jezeru je bilo ob 8,30 -15,5 stopinj in cesta ledena in moj avtoček ni ubogal - pravzaprav je, saj se je obnašal v skladu z mojo napačno reakcijo in je kar sam šel v en kup snega (hvala bogu, da je bil tam..kup, mislim, sicer bi šel avtoček s ceste). Tako pa sem počakala prvega mimoidočega, ki mi je prijazno pomagal iz tistega kupa nazaj na cesto.

rrr

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. dec 2010 10:07

Zunaj ni sonca, zunaj je megla, je sneg, je mraz....noter pa diši po Miklavževi peki.

rimljanka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

5. dec 2010 10:12

Zunaj je prekrasno sonce, modro nebo, vse zalito s snegom, sneg se blešči kot da je prekrit z dragulji - milina! Pa še kidat mi ni več treba, je vse opravljeno! Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti