Najboljši recept za pecivo jajce na oko

Iwana  

član od: 31.3.2008

sporočila: 143

tema odprta - 23. nov 2008 11:13 | ogledi: 7.452 | odgovori: 4

Napovedali so se obiski. Malo pozno.

Imam sestavine za pecivo Jajce na oko, a ga še nikoli nisem pripravljala.

Ker je receptov več, ne vem po katerem ga naj pripravim. Kateri je najboljši?

Svetujte! Se kar mudi!

Iwana

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

23. nov 2008 11:20

Jaz ne bi eksperimentirala. To pa še ne pomeni, da ti ne bo uspelo. Uspešno peko in čim boljši končni rezultat. lp, pinka Sporočilo je spremenil(a) pinka dne 23. nov 2008 11:21:08

Iwana  

član od: 31.3.2008

sporočila: 143

23. nov 2008 12:02

Meni itak vedno vse uspe, tako da me ni strah eksperimentirat. Improvizacija mi ni tuja, tako vedno izumljam kaj novega. Vedno kaj nadgradim, in skoraj vedno naredim drugače. Pa vseeno uspe! Ne morem se odločiti samo za vrsto podlage! Katera je najbolj optimalna? Ah! Bo prva, ki jo najdem, pa bo! Iwana

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

23. nov 2008 12:08

Delam po tem receptu na kulinariki, ki se mu rece Socno pecivo - imitacija.....Je pa res,da specem biskvit, namazem s kremo in ne pecem s kremo vred, saj se ta tudi brez pecenja lepo strdi. Na kremo polozim polovice breskev ali marelic iz kompota ,na koncu pa se prozoren preliv in to je vse. Tarja83

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti