Sterilizacija

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

23. nov 2008 18:53

Nena-morje,tako intiligenten nik zmorejo samo tisti,ki niso invalidi...v glavi!!!! pa lep pozdrav. pingvin

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

23. nov 2008 19:34

uau,kako inteligenten odgovor.. petardica

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

23. nov 2008 20:21

Bo spet polna luna?? Kar se same teme tiče pa me zanima kje opravljajo sterilizacijo pred 35. letom le zaradi števila otrok-ne iz zdravstvenih razlogov??Sama sem bla v tretje stara 32 let,noseča z dvojčki in sem se hotla zmenit za poseg-sploh če bi bil potreben CR da bi mi naredili obenem.Pa so me zavrnili,češ da število otrok ni pomembno dokler ni starostna meja presežena.Če bi bil tretji CR naredijo brez problema,ker pa meni pač ni falilo nič,pa ne?!?!? In sedaj čakam,da bom dovolj stara,medtem pa se ubadam z kontracepcijo,saj mi po zadnjem porodu ne odgovarja nobena več tatam

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

23. nov 2008 20:46

joj tatam po moje nikjer,,,,daj prijavi se po 34 letu in to kmalu,kolegica je bila stara 35 let in en dan ob posegu, saj recimo da daš prošnjo na jesen se potem čez pol leta prijaviš pa da so tukaj še poletne počitnice si na vrsti šele jeseni in je leto okol. wran51 a nas bereš a....sm škoda ker se na temo ne spoznaš,tako kot ponavadi. kuharca37

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

24. nov 2008 13:33

Tatum,tudi jaz sem dobila podoben odgovor.Da število otrok ni pomembno, ampak leta.Po pravici jaz že kar odštevam.Ginekolog mi je rekel,da naj pol leta pred 35 letom dam vlogo (mislim on da prošnjo komisiji). Torej sva obe na čakalni listi,naj ta leta hitro pridejo. balonka

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

24. nov 2008 18:15

Tudi jaz sem bila na komisiji pol leta pred 35,pa so mi reklli,da moram dopolnit 35,da sem sploh obravnavana.

Kako je pa z trebuhom,ki ga napihnejo,da opravijo poseg?Se kmalu povrne v prvotno stanje?

mesni

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

24. nov 2008 19:25

Da po enem tednu je že kar ok... petardica

barbyslo  

član od: 3.1.2008

sporočila: 165

25. nov 2008 10:24

Celo življenje se ženske ukvarjamo z skrbjo zaščite pred nezaželeno nosečnostjo.Se filamo s hormoni do penzije. Poseg pri sterilizaciji ženske je mnogo bolj zapleten, zahteva narkozo in hospitalizacijo v bolnici. Za moškega je to mnogo bolj enostavno in ga opravijo kar v ambulanti. V tujini je sterilizacija moškega najbolj normalna stvar na svetu. Pri nas pa so mačo moški v glavnem skupek kompleksov in se pod nobenim pogojem marsikateri niti pod razno ne želi o tem niti pogovarjati. Zakaj je tako ne vem, ali pa so omejeni v glavah in preblizu balkana. Za dobro partnerstvo in odlično razumevanje pa sta vedno potrebna dva, ki sta tudi v postelji predana drug drugemu.Če imamo me ženske naštudirane vse možne variante za zaščito pred nezaželenimi otroci, lahko kdaj za resnično predanost žensk posteljnim užitkom storijo tudi moški sami. Po ambulantnem posegu ima lahko moški že naslednji dan odnose.Vse je tako kot prej, kasneje le v semenski tekočini ni spermijev. Sterilizacija ne vpliva na spolni libido, ne vpliva ne na moč njihovih velikih onetov, ko so pripravljeni na akcijo. Moški v glavnem ne poznajo svojih teles niti teles svojih partnerk, se ne pogovarjajo dovolj in niso pripravljeni vzeti stvari v svoje roke in storiti enkrat tudi sami nekaj zavoljo izogibanja hormoskih preparatov, kontraindikacij, bolj sproščenih odnosov in večjega zadovoljstva pod domačo streho... Pri nas lubi čaka na poseg. Podpiram moško sterilizacijo!!!! barbyslo

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. nov 2008 14:58

     "... niso pripravljeni vzeti stvari v svoje roke ..."  - so, so pripravljeni vzeti kakšno stvar (tudi) v svoje roke, hihi

 

Mamamia

mamamia

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

25. nov 2008 15:19

Bravo barbyslo!!! Tudi jaz sem za, grem povedat svojemu možu! baška

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti