Diplomirala sem:)!!

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

21. nov 2008 9:22

Bravoooooooo saša

Miškolina  

član od: 15.11.2004

sporočila: 244

21. nov 2008 9:30

Čestitke Habibti!!!:) Miškolina

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

21. nov 2008 9:33

iskrene čestitke!!!!!!!!!!!!!!! pandapanda

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

21. nov 2008 9:37

Bravo! Kapo dol! RadaJem

laik  

član od: 10.10.2008

sporočila: 156

21. nov 2008 9:44

čestitke, verjamem, da se ti je odvalil kamen od srca in si pozabila na vse strese med študijem. Pogumno naprej. in seveda obilo užitka pri peki in kuhanj, pa ne pozabi kakšen recept delit za nami. lp laik

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. nov 2008 9:45

Draga moja, moj poklon. Mi pa nekaj ni jasno: zdaj boš pospravila zapiske, od tam pa direkt za štedilnik ali kaj? Punca, lepo se pusti crkljat, pa da se razumemo, sprejemaš dve seriji daril - eno za diplomsko, drugo serijo pa decembrsko - da ne bi slučajno komu potegnilo, da bi v eno darilo združil dva namena. Hočem reči, pusti se malo crkljat, pojdi malo ven, fino žuraj, kupi si kakšno neumnost, omisli si kakšno rajanje ki bo trajalo do zgodnjih dopoldanskih ur in potem naslednji dan še v podobnem smislu naprej. Izkoristi ta december in izkoristi zadnji mesec v življenju, ko o od tebe nihče česa blazno resnege ne bo pričakoval. Ker potem se bodo začeli dnevi, ko bo non-stop od tebe nekdo nekaj pričakoval in boš morala s tem živeti. Kar bo včasih super, včasih pa ne bo. Pa bodo meseci in leta, ko boš morala misliti na življenje članov tvojega ožjega plemena in na vse probleme svojih pacientov in na nabavo materiala in ne vem kaj še vse in boš v kakšni sekundi, ko bo pritisk malo popustil, mislila, pa a kdo zdajle misli name ali samo jaz mislim na ves svet?, in ti bo malo hudo pri srcu in boš kakšno solzo potočila.... In veš, za take trenutke je blazno fino, da imaš na lagerju spomine na dneve, ko si bila brez obveznosti in ko je bil tvoj fokus usmerjen zgolj in samo nase. Pa spomine na dneve, ko bi bilo bolj pametno iti spat, ampak ne, nismo, smo raje počeli neumnosti na kaki zabavi in potem ob petih zjutraj na mestnem avtobusu spraševali ljudi, če grejo oni ZDAJLE v službo... Hočem reči, draga moja, izživi obdobje, ki se mu reče študentsko življenje in uživaj zadnje dneve tega obdobja. Ni nobenega razloga, da bi s pospeškom hitela v odraslo življenje preden ne narediš eno določeno število mladih neumnosti - ker če boš s pospeškom hitela v odraslo življenje, boš tam nekje pri šestintridesetih z grozo ugotavljala, da se "ti ni še nič zgodilo" (dva partnerja v življenju, drugi je postal mož, dva otroka, pes in oblačila v konfekcijski številki, ki je za dve številki višja od tistega, kar bi moralo biti) Ker vrteti mešalnik in prižigati pečico je čisto okej. Jaz to počnem z guštom. Ampak to počnem z guštom zaradi tega, ker sem pred tem oddelala tisto dozo mladih kozlarij, tako da ko sem jih prerasla, je prišel pa mikser na vrsto. In upam, da razumeš, da sta mikser in pečica tule simbola za eno stil življenja, ki je čisto okej in ki se ga boš lahko šla še celo življenje. Žurati do jutra brez skrbi, kako se bo to naslednji dan poznalo, pa ne boš mogla nikoli več. Vendelina jr.

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

21. nov 2008 9:48

Habibti, čestitam riba-ribica

katra55  

član od: 10.7.2007

sporočila: 198

21. nov 2008 10:10

Bravo! Iskrene čestitke! katra55

ami  

član od: 17.1.2006

sporočila: 132

21. nov 2008 10:18

Čestitam ami

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti